rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 12 778   |   Dodanych dzisiaj: 404

ELEKTRYK RZESZÓW - USŁUGI ELEKTRYCZ ...

ELEKTRYK RZESZÓW - USŁUGI ELEKTRYCZ ...
Witam, posiadam uprawnienia, profesjonalne narzędzia i doświadczenie. Dokładnie i uczciwie, w dogodnym dla klienta terminie - USŁUGI ELEKTRYCZNE Rzeszów: - POG ...

Poszukiwany pracowni ...

CENA:
11111111


Zobacz

SKUP AUT SKUP SAMOCH ...

CENA:
34555555


Zobacz
Praca > Zatrudnię [ 585 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Delikatesy Centrum w Rzeszowie zatrudnią pracownika na stanowiska magazynier. Twój zakres obowiązków : - odbiór towaru - zamawianie i dokładanie towaru - dbanie o porządek na magazynie Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów To oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole. Wynagrodzenie od 4000 netto na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : dziś, 08:35 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Rzeszowie ul. Krajobrazowa zatrudnią sprzedawcę na stoisku mięsnym. Twój zakres obowiązków : - Profesjonalna obsługa Klienta - Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów - Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Nasze wymagania : - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Gotowość do pracy w systemie zmianowym - Dyspozycyjność - Zaangażowanie w wykonywaną pracę - Umiejętność pracy w zespole - Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole - Wynagrodzenie od 4100 na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : dziś, 08:35 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Malawie zatrudnią sprzedawcę na stoisku mięsnym. Twój zakres obowiązków : - Profesjonalna obsługa Klienta - Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów - Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Nasze wymagania : - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Gotowość do pracy w systemie zmianowym - Dyspozycyjność - Zaangażowanie w wykonywaną pracę - Umiejętność pracy w zespole - Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole - Wynagrodzenie od 4100 na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : dziś, 08:35 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Rzeszowie na ul. Lubelskiej zatrudnią sprzedawcę na stoisku mięsnym. Twój zakres obowiązków : Profesjonalna obsługa Klienta Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu Oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole Wynagrodzenie od 4100 na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : dziś, 08:34 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Malawie zatrudnią pracownika na stanowiska magazynier. Twój zakres obowiązków : - odbiór towaru - zamawianie i dokładanie towaru - dbanie o porządek na magazynie Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów To oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole. Wynagrodzenie od 4000 netto na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : dziś, 08:34 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Krasne zatrudnią na stanowisku kasjer/sprzedawca. Twój zakres obowiązków : Profesjonalna obsługa Klienta Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Obsługa kasy fiskalnej Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu To oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole. Wynagrodzenie od 3500 netto na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : dziś, 08:34 + czytaj więcej

Fundacja Heros oddział Rzeszów zaprasza osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Pracownik biurowy z elementami rachunkowości i księgowości" w ramach projektu współfinansowanego ze środków PFRON pn. „Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych II !”. Do udziału w szkoleniu zapraszamy szczególnie osoby chętne do podjęcia 3-miesięcznego, płatnego stażu zawodowego, po zakończeniu szkolenia. Program szkolenia obejmie moduły przydatne w pracy biurowej, a także część teoretyczną oraz praktyczną z zakresu księgowości i rachunkowości. Przybliżony termin: lipiec 2024r. Forma: stacjonarna, teren Rzeszowa Liczba godzin: 112h W ramach szkolenia zapewniamy: - stypendium szkoleniowe – 15,31 zł brutto/1h szkolenia, - zwrot kosztów dojazdu, - dostęp do materiałów szkoleniowych, - zaświadczenie po ukończonym szkoleniu, - catering, - po szkoleniu - organizację 3 miesięcznego stażu zawodowego, w efekcie końcowym dążąc do zatrudnienia. Aby wziąć udział w rekrutacji należy spełniać WSZYSTKIE warunki: - posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, - pozostawanie bez zatrudnienia w dniu przystąpienia do projektu, - zamieszkiwanie woj. podkarpackiego, - wiek aktywności zawodowej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z informacją o posiadanym orzeczeniu poprzez portal rzeszowiak. Liczba miejsc w projekcie ograniczona!

Dodane : dziś, 08:29 + czytaj więcej

ZATRUDNIMY OSOBĘ NA STANOWISKO SPRZEDAWCA - STOISKO MIĘSNE. MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY DELIKATESY KIELANÓWKA. PRACA 2 ZMIANOWA. WYNAGRODZENIE BRUTTO 4242 + PREMIA UZNANIOWA. OFERTY PROSZĘ SKŁADAĆ POD ADRESEM: [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : dziś, 08:26 + czytaj więcej

Poszukuję do pracy biurowej osobę posiadającą orzeczenie o niepełnosprawności. Wykształcenie najlepiej wyższe. Zakres obowiązków: bieżąca obsługa biura, kontakt z klientem, prowadzenie kalendarza, archiwizowanie dokumentów itp. Zastrzegam sobie kontakt z wybranymi osobami. CV proszę przesłać na adres mailowy.

Dodane : dziś, 08:24 + czytaj więcej

Zatrudnię osobę do pracy na stanowisku konserwator w budynkach mieszkalnych wielolokalowych. Praca polega na wykonywaniu drobnych napraw, konserwacji urządzeń i instalacji, kontroli utrzymania budynków w czystości, porządku i należytym stanie technicznym. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Wszelkie zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV na adres [użyj formularza kontaktowego] Odpowiadam tylko na CV z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". Skontaktuję się z wybranymi wstępnie osobami.

Dodane : dziś, 08:23 + czytaj więcej

Solvera Gawel technology- Naszym celem jest produkcja elementów złącznych najwyższej jakości, przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń i z zachowaniem najwyższych standardów produkcji. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: Operator wózka widłowego Twój zakres obowiązków: ˇ Obsługa wózka widłowego. ˇ Terminowość wykonywanych zadań. ˇ Odpowiedzialność za ruchy magazynowe. ˇ Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej. Nasze wymagania: ˇ Umiejętność jazdy wózkiem widłowy (uprawnia UDT). ˇ Mile widziane doświadczenie o obszarze produkcji. ˇ Zaangażowanie i motywacja do pracy. ˇ Chęć pracy w systemie zmianowym. To oferujemy: ˇ Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę. ˇ Darmowy dojazd do pracy. ˇ Przyjazna atmosfera pracy. ˇ Szkolenia podnoszące kompetencje. ˇ Pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku, ˇ Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i opiekę medyczną. ˇ Dofinansowanie do obiadów stołówki firmowej. ˇ Kartę Multisport. Miejsce pracy: Łąka (k. Rzeszowa). Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z podaniem oczekiwań finansowych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Dodane : dziś, 08:22 + czytaj więcej

Prowadzimy projekty przemysłowe na terenie całej Polski i poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter tras kablowych Główne zadania: przygotowywanie tras kablowych (wiercenie, żłobienie, montaż obudów) układanie przewodów prace wykończeniowe Wymagania: doświadczenie zawodowe na obiektach przemysłowych, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B. Zapewniamy: zakwaterowanie dieta transport na projekt opiekę koordynatora Oferujemy: Umowa o pracę, Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia dodatkowych uprawnień, Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie.

Dodane : dziś, 08:17 + czytaj więcej

AMJ POLAND Wykonuje kompleksowe usługi montażowe na obiektach przemysłowych. Oferujemy roboty montażowe linii technologicznych, transportowych i zamaszynowania, konstrukcji stalowych i żelbetowych, robót modernizacyjnych i remontowych oraz robót ogólnobudowlanych. Montujemy: - linie technologiczne, - konstrukcje stalowe, - hale produkcyjne, magazynowe, -trasy kablowe. Oferujemy: zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę, terminowe wypłaty wynagrodzeń (podstawa, nadgodziny, delegacje, bonusy), pełne wyposażenie w środki ochrony osobistej, transport, zakwaterowanie, diety, szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające nabycie różnych uprawnień. Nasze wymagania: praktyczne umiejętności monterskie, Umiejętność obsługi elektronarzędzi, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m, gotowość do pracy w delegacji, sumienność i odpowiedzialność.

Dodane : dziś, 08:16 + czytaj więcej

Dołącz do naszego zespołu jako elektromonter / elektryk Szukamy elektromonterów / elektryków z doświadczeniem oraz do przyuczenia do długoterminowej współpracy nad projektami przemysłowymi w delegacjach na terenie Polski. Jeśli jesteś osobą gotową do pracy w dynamicznym środowisku, to zapraszamy do aplikowania! Oferujemy: Długoterminową współpracę na różnorodnych projektach w Polsce. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień! Wymagania: Elektryków Przemysłowych / Elektromonterów (podłączanie maszyn, linii produkcyjnych, itp.) Elektryków niskich napięć do 1 kV Szukamy również Elektromonterów do przyuczenia wystarczy minimalny zmysł techniczny w kierunku - elektrycznym, elektronicznym lub pokrewnym oraz chęci do nauki.

Dodane : dziś, 08:16 + czytaj więcej

Solvera Gaweł Technology S.A. to polska firma, będąca pionierem w zakresie produkcji elementów złącznych 🔩⚙️ Specjalisty ds. administracyjnych w dziale utrzymania ruchu. 📌Do obowiązków Specjalisty/ki będzie należała pomoc biurowo- administracyjna w dziale: planowanie grafików, opisywanie zleceń zakupowych, kontrola nad terminowością otrzymywania ofert itp. Oczekujemy doświadczenia w pracach administracyjno- biurowych. Praca od poniedziałku do piątku. Miejsce pracy: Łąka (k. Rzeszowa). Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą RODO.

Dodane : dziś, 08:15 + czytaj więcej

Strona 5 z 39
zamknij
Zamknij