rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 13 058   |   Dodanych dzisiaj: 55

Mercedes-Benz Klasa C 180 9G-TRONIC ...

Mercedes-Benz Klasa C 180 9G-TRONIC ...
Auto zakupione w lipcu 2020 w salonie Mercedesa w Rzeszowie (Sobiesław Zasada Automotive). Od początku ten sam właściciel. Z uwagi na czas covidowy, auto nie było mocno eksploatowa ...

Sprzedam mieszkanie ...

CENA:
505000


Zobacz

Sprzedam OPEL ASTRA ...

CENA:
52500


Zobacz
Pomoc
FAQ
(1) Czy umieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne ?
Tak, umieszczanie zwykłych ogłoszeń jest bezpłatne. Jest róznież możliwość oznaczenia jako Oferta Specjalna lub Oferta Dnia ( szczegóły tych ofert oraz ich cena jest w dziale REKLAMA )
(2) Co należy zrobić, aby umieścić ogłoszenie ?
W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz dodawania nowego ogłoszenia. Po wysłaniu formularza ogłoszenie zostanie dodane do kolejki ogłoszeń oczekujących na weryfikację (ma to na celu sprawdzenie poprawnego przyporządkowania ogłoszenia do odpowiedniej kategorii oraz zgodności z regulaminem serwiu i obowiązującym prawem). Gdy weryfikacja przebiegnie pomyślnie, ogłoszenie zostanie dodane do serwisu.
(3) Jak można usunąć ogłoszenie z serwisu?
Jeżeli ogłoszenie jest nieaktualne i chcemy je usunąć należy nacisnąć przycisk USUŃ znajdujący się pod ogłoszeniem. Zostaniesz poproszony o wprowadzenie kodu usunięcia, który został wysłany w e-mailu potwierdzającym dodanie ogłoszenia do serwisu( gdy go nie pamiętasz należy wybrać opcję PRZYPOMNIJ KOD ). PO wykonaniu tych czynności ogłoszenie zostanie usunięte z serwisu. Uwaga - usunięcie ogłoszenia z serwisu nie oznacza usunięcia ogłoszenia z wyszukiwarek internetowych
(4) Jak lepiej promować swoje ogłoszenia.
Aby lepiej promować swoje ogłoszenie należy umieścić ogłoszenie jako Ofertę Specjalną lub Ofertę Dnia. Są to ogłoszenia promowane na początku kategorii w której są umieszczone, oraz w sposób losowy wraz z innymi ogłoszeniami specjalnymi i dnia na górze strony. Aby umieścić ogłoszenie specjalne/dnia, należy wybrać odpowiednią opcję na formularzu dodawania ogłoszenia. Ogłoszenie specjalne/dnia musi posiadać zdjęcie !
(5) Chcę być informowany o ogłoszeniach przez e-mail.
Aby otrzymywać informację przez e-mail o nowych ogłoszeniach pojawiających się na stronach serwisu, należy wypełnić formularz znajdujący się w lewym menu strony i podać w nim swój adres e-mail. Po potwierdzeniu tego adresu e-mail będzie na niego wysyłana raz dziennie wiadomość z informacją o ostatnio dodanych ogłoszeniach.
zamknij
Zamknij