rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 14 568   |   Dodanych dzisiaj: 1 481

pomocnika drukarza flekso

pomocnika drukarza flekso
Yanko sp. z o.o. z/s w Głogowie Małopolskim poszukuje pracownika na stanowisku pomocnika drukarza flekso Zakres obowiązków: 1. Sprawdzanie jonizację folii, przyczepność farby i do ...

Szukam Pracy

CENA:
0


Zobacz
Praca > Zatrudnię [ 689 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Delikatesy Centrum w Krasnym zatrudnią pracownika na stanowiska magazynier. Twój zakres obowiązków : - odbiór towaru - zamawianie i dokładanie towaru - dbanie o porządek na magazynie Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów To oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole. Wynagrodzenie od 4000 netto na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : 2024-04-11 09:18 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Rzeszowie na ul. Jana Pawła zatrudnią na stanowisku kasjer/sprzedawca. Twój zakres obowiązków : Profesjonalna obsługa Klienta Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Obsługa kasy fiskalnej Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu To oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole Wynagrodzenie od 3500 netto na rękę. CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : 2024-04-11 09:17 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Rzeszowie na ul. Lwowskiej zatrudnią sprzedawcę na stoisku mięsnym. Twój zakres obowiązków : Profesjonalna obsługa Klienta Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu Oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole Wynagrodzenie od 4000 na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : 2024-04-11 09:17 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum zatrudnią pracownika na stoisko owoce warzywa na sklepach w Rzeszowie. Twój zakres obowiązków : Profesjonalna obsługa Klienta Dbanie o właściwy sposób ekspozycji owoców i warzyw Dbanie o czystość i "świeżość" stoiska Przyjmowanie dostaw Obsługa kasy fiskalnej Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu To oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole Wynagrodzenie od 3800 netto na rękę. CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : 2024-04-11 09:17 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Rzeszowie na ul. Dębickiej zatrudnią na stanowisku kasjer/sprzedawca. Twój zakres obowiązków : Profesjonalna obsługa Klienta Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Obsługa kasy fiskalnej Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu To oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole Wynagrodzenie od 3500 netto na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : 2024-04-11 09:17 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Rzeszowie zatrudnią pracownika na stanowiska magazynier. Twój zakres obowiązków : - odbiór towaru - zamawianie i dokładanie towaru - dbanie o porządek na magazynie Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów To oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole. Wynagrodzenie od 4000 netto na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : 2024-04-11 09:17 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Rzeszowie na ulicy Dębickiej zatrudnią sprzedawcę na stoisku mięsnym. Twój zakres obowiązków: - Profesjonalna obsługa Klienta - Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów - Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Nasze wymagania: - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Gotowość do pracy w systemie zmianowym - Dyspozycyjność - Zaangażowanie w wykonywaną pracę - Umiejętność pracy w zespole - Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole - Wynagrodzenie od 4000 na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : 2024-04-11 09:17 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Rzeszowie ul. Krajobrazowa zatrudnią sprzedawcę na stoisku mięsnym. Twój zakres obowiązków : - Profesjonalna obsługa Klienta - Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów - Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Nasze wymagania : - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Gotowość do pracy w systemie zmianowym - Dyspozycyjność - Zaangażowanie w wykonywaną pracę - Umiejętność pracy w zespole - Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole - Wynagrodzenie od 4000 na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : 2024-04-11 09:17 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Strażowie zatrudnią sprzedawcę na stoisko mięsne. Twój zakres obowiązków : - Profesjonalna obsługa Klienta - Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów - Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Nasze wymagania : - Gotowość do pracy w systemie zmianowym - Dyspozycyjność - Zaangażowanie w wykonywaną pracę - Umiejętność pracy w zespole - Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Umowa o pracę, pełny etat - Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole - Wynagrodzenie 4000 netto na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : 2024-04-11 09:17 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Zarzeczu zatrudnią pracownika na stanowiska magazynier. Twój zakres obowiązków : - odbiór towaru - zamawianie i dokładanie towaru - dbanie o porządek na magazynie Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów To oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole. Wynagrodzenie od 4000 netto na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : 2024-04-11 09:16 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Krasne zatrudnią na stanowisku kasjer/sprzedawca. Twój zakres obowiązków : Profesjonalna obsługa Klienta Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Obsługa kasy fiskalnej Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu To oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole. Wynagrodzenie od 3500 netto na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : 2024-04-11 09:16 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Rzeszowie na ul. Sikorskiego zatrudnią na stanowisku kasjer/sprzedawca. Twój zakres obowiązków : Profesjonalna obsługa Klienta Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Obsługa kasy fiskalnej Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu To oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole Atrakcyjne wynagrodzenie od 3500 netto na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : 2024-04-11 09:16 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Rzeszowie na ul. Lubelskiej zatrudnią sprzedawcę na stoisku mięsnym. Twój zakres obowiązków : Profesjonalna obsługa Klienta Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu Oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole Wynagrodzenie od 4000 na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : 2024-04-11 09:16 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum w Malawie zatrudnią pracownika na stanowiska magazynier. Twój zakres obowiązków : - odbiór towaru - zamawianie i dokładanie towaru - dbanie o porządek na magazynie Nasze wymagania : Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane Gotowość do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Umiejętność pracy w zespole Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów To oferujemy : Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole. Wynagrodzenie od 4000 netto na rękę CV proszę wysłać na e-mail.

Dodane : 2024-04-11 09:14 + czytaj więcej

InterPetro Sp.z.o.o. zatrudni operatora żurawia samojezdnego. Umowa o prace. Zatrudnienie na terenie podkarpacia . Uprawnienia do 30 t . Zapraszamy osoby zainteresowane. Telefon kontaktowy 600363613

Dodane : 2024-04-11 08:46 + czytaj więcej

Strona 14 z 46
zamknij
Zamknij