rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 11 152   |   Dodanych dzisiaj: 328

Mieszkanie- kawalerka Dzielnica Pa ...

Mieszkanie- kawalerka  Dzielnica Pa ...
Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone na 4 piętrze budynku 7 piętrowego, z windą, składa się z salonu położonego z aneksem kuchennym, oraz wydzieloną częścią sypial ...

Sprzedam działki

CENA:
78000


Zobacz

Zatrudnimy kierowc d ...

CENA:
3000


Zobacz
Poznajmy się > Pan pozna ... [ 217 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Każdy z nas tego przecież chce Zatrzymać się, by być szczęśliwym Mija czas, przemija dzień Ja tego chcę, żyć nie na niby.. ---- Interesuje mnie prawdziwa relacja z kobietą która chce poznać swoją bratnią duszę, a z czasem nic nie wykluczam, bo we dwoje zawsze raźniej :))

Dodane : 2026-02-15 10:31 + czytaj więcej

Zabierz sie ze mną CZYSTY SPONTAN Witam 40 lat wysoki 193 88kg czystego mięsa Zadbany fizycznie jak i zarówno psychicznie Poznam kogoś kto , niewiem może przyjaźń ,może coś wiecej niczego nie oczekuje w zamian , toważystwo i rozmowa podczas podróży

Dodane : 2026-02-15 07:50 + czytaj więcej

Cześć, zapoznam samotną dziewczynę (kobietę) w wieku dowolnym. Może być ze wsi albo z miasta, nie interesuje mnie też zamożność, wykształcenie, ani miejsce zamieszkania, aczkolwiek z przyczyn logistycznych dobrze by było, gdyby ta samotna dziewczyna mieszkała do 91,5 km. Chciałbym się zaprzyjaźnić i mieć czasem z kimś spędzić czas od czasu do czasu :-). Nie będę ukrywał, że chciałbym poznać osobę pokojowo nastawioną i choć trochę w miarę sympatyczną. Szczegóły o sobie napiszę w liście mailowym. Czekam na listy od wszystkich samotnych dziewczyn. Przynajmniej na pierwszy odpiszę na pewno :-). Szukam dziewczyny, kobiety, która czuje się samotna i też chciałaby kogoś poznać, aby mniej samotnym poczuć się. Jestem kawalerem, jeśli to ważne dla mojej potencjalnej korespondentki. Można śmiało pisać :-)

Dodane : 2026-02-14 15:17 + czytaj więcej

Hej Poznam Dziewczynę Resztę czas pokaże Proza życia pisze różne scenariusze Masz pytanie - napisz Jestem Bez nałogów proszkowych gandzi alkoholowych tytoniowych gier hazardu netfliksowych smartfonowych nie posiadam tv, manualnie i intelektualnie sprawny, nieżonaty nie rozwiedziony nie płacę alimentów nie szukam trójkątów, Przyjaciel Samarytanin nie judasz, nie świętuje świąt państwowych i religijnych i świeckich, nie interesuje mnie to, nie uznaje niczego, w nic nie wierze, ale ateistą nie jestem. 187cm wzrostu, szczupły, zielone oczy, po czterdziestce. Szukam Dziewczyny około trzydzieści parę - czterdzieści parę lat bez nałogów, normalnej budowy ciała lub szczupłej.

Dodane : 2026-02-14 13:30 + czytaj więcej

Witam mam 43 lata kawaler pracuje i lubie spędzać czas kino kolacja spacer , może jest chętna kobieta zapoznać się i spędzać czas razem pozdrawiam.

Dodane : 2026-02-14 10:42 + czytaj więcej

Mieszkam w Rzeszowie, jestem mężczyzną, w związku z tym, bardzo chętnie poznam kobietę, która nie jest z wielodzietnej rodziny, najlepiej jedynaczkę (choć nie jest to warunek w 100% niezbędny, ale na pewno z małej rodziny), w wieku dość dowolnym, ponieważ szukam zarówno zwykłej znajomości, przyjaźni, jak i związku (i miłości, jakby się udało), gdyż jestem kawalerem. Także do przyjaźni wiek nie jest aż tak istotny, a co do związku to już trudniej określić, w każdym razie ja jestem otwarty na negocjacje :-). Jestem miły, kulturalny, do porozmawiania, nie rozpowiadam, umiem słuchać, mam swoje zainteresowania, poznam więc fajną dziewczynę, a wiele kryteriów, które dla innych są ważne, dla mnie istotnymi nie są, typu zamożność, miejsce zamieszkania itd. Na pewno osoba musi być uczciwa, w miarę normalna, chętna by kogoś poznać, no i która umie uszanować opinię drugiej strony. Jakaś cwaniaczka, to nie dla mnie. Zachęcam do pisania, gdyż odpisuje na listy i odpowiadam na pytania (ale i sam zadaję :-), nie kręcę nic i dość szybko się wyjaśnia, czy jest możliwa kontynuacja znajomości.

Dodane : 2026-02-11 10:07 + czytaj więcej

Przyjaciółki koleżanki z dużym biustem trochę szalonej.Robert 47 podkarpacie

Dodane : 2026-02-10 17:58 + czytaj więcej

Strona 15 z 15
Strona : 1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12/ 13/ 14/ 15/
zamknij
Zamknij