rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 13 205   |   Dodanych dzisiaj: 947

PISANIE PRAC TEKSTOWYCH

PISANIE PRAC TEKSTOWYCH
Zajmuję się pisaniem treści tekstowych od 10 lat. W tym czasie zdążyłam nabyć bardzo dużo doświadczenia i wprawy w dziedzinie tworzenia różnego rodzaju treści tekstowych – na ...

Dąbrowskiego, 2 poko ...

CENA:
1800


Zobacz

Zaczernie/Nowa Wieś, ...

CENA:
270000


Zobacz

Fryzjer

CENA:
7000


Zobacz
Poznajmy się > Pani pozna ... [ 63 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
cena: 0 zł
Poznam mężczyznę w przedziale wiekowym 30 - 40 lat. Bez nałogów , z czystą kartą. Najlepiej z Rzeszowa. Pozdrawiam :)

Dodane : dziś, 20:48 + czytaj więcej

cena: 0 zł
Witam ,szukam kogoś z kim najpierw mogłabym popisać a z czasem spotkać.. zależy mi na poznaniu kogoś kto ma poukładane w głowie, romanse itp mnie nie interesują. Tylko poważne oferty:) ( do 35 lat)

Dodane : dziś, 19:22 + czytaj więcej

cena: 0 zł
Cześć. Poznam miłego i uczuciowego Pana, w celu zbudowania relacji opartej na szacunku i wzajemnym zaufaniu oraz miłości. Jestem z Rzeszowa sympatyczną i miłą kobietą. Poszukuję odpowiedniego mężczyzny wieku 50 lat. Panowie tylko stan wolny i do stałej relacji. Jeśli się zdecydujesz napisać to proszę o fotkę. Pozdrawiam

Dodane : dziś, 18:59 + czytaj więcej

cena: 1 zł
Poznam do przyjaźni, związku miłego , wysokiego pana z Rzeszowa lub bliskich okolic. Po rozwodzie, wdowiec. Kawalera nie szukam, sama jestem po rozwodzie. Pracującego i mobilnego. Jestem zadbaną blondynką. Mieszkam w Rzeszowie. Pan w przedziale wiekowym 49-57 lat. Na początek proszę o SMS i kilka słów o sobie.

Dodane : dziś, 18:58 + czytaj więcej

cena: 0 zł
Witaj, Poszukuję bratniej duszy w celu zbudowania trwałej, prawdziwej relacji opartej na wzajemnym zaufaniu, szacunku, wsparciu oraz miłości w wieku 36-42 z Rzeszowa lub okolic. Jeśli tak jak ja potrzebujesz ciepła, wzajemnego zrozumienia oraz budowania wspólnej, trwałej relacji to napisz śmiało. Jestem samodzielną, niezależną, komunikatywną oraz sympatyczną kobietą poszukującą odpowiedniego mężczyzny:) Poszukuję tylko i wyłącznie stałej oraz stabilnej relacji! Przy rozmowie zdecydowanie poznamy się lepiej. Nie pisz do mnie, jeżeli interesują Cię inne rodzaje relacji , jesteś w innym związku lub po rozwodzie. Jeśli oczekujesz odpowiedzi, napisz kilka słów o sobie.

Dodane : dziś, 18:58 + czytaj więcej

cena: 1 zł
Fajna i miła dziewczynina Pana ok. 40/47 liet z Rzeszowa, wspaniałomyślnego. Brzydka nie jestem, głupia raczej też może się nadam na żonę twą.Co wiency...buziaczek dla ciebie w..

Dodane : dziś, 17:30 + czytaj więcej

Cześć 😊😊 Znajdzie się tutaj jakaś fajna duszyczka dzis na spóźnione mikołajkowe wyjście do kina? Fajnie by było dziś wieczorkiem albo niedziela ☺️kto chętny? Miło by było pójść z kimś w podobnym wieku więc +/- 30

Dodane : dziś, 16:52 + czytaj więcej

cena: 0 zł
Mam 32 lata, jestem średniej budowy ciała, wzrost ok. 167 cm. Poznam Pana w wieku do 39 lat,poważnie myślącego o życiu,zaradnego. Najlepiej z Rzeszowa lub z okolic. Wykształcenie może być średnie, albo wyższe. Ja pracuje biurowo. Proszę wyłącznie o poważne oferty.

Dodane : dziś, 13:09 + czytaj więcej

cena: 123 zł
Hej Dziewczyna lat 32 pozna chłopaka w podobnym wieku. Panom po rozwodzie dziekuje☺

Dodane : dziś, 12:25 + czytaj więcej

cena: 1111111 zł
Kobietka energiczna, zadbana, wykształcona, 60 + Rzeszów stan wolny, pozna kulturalnego pana w stosownym wieku stanu wolnego.

Dodane : dziś, 07:22 + czytaj więcej

Szukam...pana do dłuższej relacji,który jest w związku i czuje się samotny. Około 40-stki. Odpisuję tylko na wiadomości,w których Panowie potwierdzą że są w związku i napiszą ile mają lat. Wyższe wykształcenie i atrakcyjny wygląd mile widziane.

Dodane : 2023-12-08 21:40 + czytaj więcej

cena: 1 zł
Zastanawiam się, czy na ten portal zaglądają mężczyźni w wieku 60+, którzy w młodym wieku nie mieli do szkoły "pod górkę", a którym tak się życie ułożyło, że teraz są samotni? A zastanawia się kobieta w wieku 60 lat, wdowa, pracująca (wykształcenie wyższe) i pozdrawia.

Dodane : 2023-12-08 20:12 + czytaj więcej

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających kategorię Poznajmy się, zakładam że nie bez powodu. W przeciwieństwie do innych Pań zamieszczający tutaj swoje ogłoszenie, nie mam zbytnich wymagań dotyczących wymarzonego ideału, gdyż takowy nie istnieje. Poszukuję jedynie zwykłego, za to prawdziwego mężczyzny, który dla mnie akurat okaże się wyjątkowy. Takiego, który zna życie, bo doświadcza go na co dzień, nie zaś bajkopisarza, teoretyka czerpiącego swą wiedzę o świecie z telewizji lub książek (chociaż elokwencja i bycie oczytanym jest w cenie). Zatem skromnego, szczerego i uczciwego Pana w podobnym do mnie wieku tj. 45 lat. Kto szuka ? Spokojna z natury, życzliwa i uśmiechnięta szatynka. Liczę na rozsądne odpowiedzi.

Dodane : 2023-12-08 19:28 + czytaj więcej

cena: 0 zł
Samotna lat 60 ,poznam Pana 60-65 okolice Przeworsk, Łańcut.

Dodane : 2023-12-08 18:47 + czytaj więcej

Witaj, morsujesz??, bo ładna morsetka pozna przystojnego, żyjącego w dobrostanie, ułożonego morseusza z Rzeszowa. Ja śliczota 40plus mam wobec ciebie wielkie oczekiwania. Tylko dla aktywnych morsów. Ciao bambino. Spotkajmy się w strojach kąp. Szukam najlepszego przyjaciela, który będzie towarzyszył mi w dobrych i złych chwilach do końca życia. Chcę zaufać, wierzyć, czuć się szczęśliwa, kochać drugiego człowieka. Buziak nie musisz morsować, wystarczy, że będziesz robić przysiady, pompki oraz deskę.

Dodane : 2023-12-08 18:47 + czytaj więcej

Strona 1 z 5
Strona : 1/ 2/ 3/ 4/ 5/
zamknij
Zamknij