rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 10 740   |   Dodanych dzisiaj: 473

Stolarz meblowy

Stolarz meblowy
Zatrudnimy na stanowisko stolarz meblowy -miejsce pracy Stobierna koło Rzeszowa Wykonywanie mebli (skrzyniowych, szkieletowych) na podstawie dokumentacji technicznej lub szkic ...

2 OSOBNE pokoje + BA ...

CENA:
2200


Zobacz

Sprzedam dom - Panta ...

CENA:
185000


Zobacz
Poznajmy się > Pan pozna ... [ 237 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
cena: 2222 zł
Poznam mężatkę do rozmowy

Dodane : dziś, 09:29 + czytaj więcej

cena: 0 zł
Szczupły po 50, poznam Kobietę z Rzeszowa, acz bliskiej okolicy

Dodane : dziś, 09:25 + czytaj więcej

cena: 12345678 zł
Witam, poznam kobietę 40+ do stałego związku, osobę która lubi podróżować w dalsze lub bliższe okolice ,wyjść na rower, bilard, ping-ponga czy do kina, ale również spędzić czas przed tv, a być może tak się składa że nie ma z kim, pannę wolną bez zobowiązań ,ceniącą sobie tradycyjne wartości, kawaler, wolny ,bez zobowiązań,50l. Pozdrawiam

Dodane : dziś, 08:44 + czytaj więcej

cena: 1 zł
Chciałbym poznać jakąś fajną kobietę . Ja mam 55lat 172 cm 76kg .

Dodane : dziś, 08:14 + czytaj więcej

Szukam koleżanki do wspólnych lotek na motocyklu, ja początkujący, chętnie z kimś pojeżdżę Lat 39, 185 cm wzrostu z rzeszowa

Dodane : dziś, 07:55 + czytaj więcej

Jeżeli uważasz, że już nie jesteś śpiochem... Jeżeli zauważyłaś, że świat jest inny niż nas edukują/indoktrynują.. Jeżeli już nie gonisz za idolami z TV i kolorowych czasopism... Jeżeli masz dosyć mocowania ze światem i pragniesz czegoś innego .., to ten anons jest skierowany właśnie do Ciebie ! Po wielu doświadczeniach, które sprawiły, że żyję w pojedynkę - dojrzałem do tego aby zagęścić bardziej moją prywatną przestrzeń. Wiem kim jestem i nie muszę nikogo udawać a także wiem co chcę a czego już nie chcę doświadczać. Mam takie chcenie/marzenie aby żyć w partnerstwie z kobietą, która już też rozpoznała siebie Nie jest tylko beneficjentem, Traktuje innych tak jakby sama chciała być traktowana Poszukuje istoty radosnej, lubiącej śmiech i dobry humor. Obytą ze światem, ciekawą i bez lęku. Potrafiącą zachwycać się światem smakami i doświadczeniami. Zdystansowaną do agresywnego świata. Potrafiącą radzić sobie z wolnością i brać odpowiedzialność za swoje postępowanie. Bez eliksiru na celebrytkę Mile widziana artystyczna dusza o sporej wyobraźni. Wzorzec fizyczny dla mojego gustu to bardziej szczupła niż puszysta bardziej brunetka niż blondynka bardziej drobna niż "duża" mile widziane istoty poniżej 53 lat. Koniecznie z otwartym umysłem Moje dane 63/167/sylwetka szczupło- normalna, brak dzieci i fryzury, reszta w przyzwoitej obfitości. Pracujący nad sobą, poszerzający świadomość i aktywny. Patologiczny podróżnik Może wspólnie będziemy obserwatorami a nie aktorami??

Dodane : dziś, 07:31 + czytaj więcej

Cześć.Jestem już jakoś ułożony, zaradny, samodzielny i wolny, niestety samotny dość długo, za długo:/ Może to zmienisz? Nie piję i nie palę.Szukam kobiety do życia, która będzie mogła zamieszkać ze mną w przyszłości, ale to nie jest warunek. Mam dom na obrzeżach małego miasteczka,cisza, spokój i dużo zieleni, lubisz taki klimat? Póki co chętnie się zaprzyjaźnię. Podobają mi się kobiety raczej szczupłe.Piotr 44 lat

Dodane : dziś, 07:18 + czytaj więcej

Zaprzyjaznie się z miłą kobietą 50+ z duszą romantyzmu której brakuje bratniej duszy, przytulenia, pocałunków, Która lubię się przytulić i poczuć ciepło mężczyzny. Jeśli interesuje Cię dłuższa znajomość, relacja odezwij się tutaj... Pozdrawiam miły 42 l.

Dodane : dziś, 04:11 + czytaj więcej

Nie szukam związku ani osoby, która miałaby wypełnić każdą wolną chwilę mojego życia.Szukam kobiety, przy której będzie po prostu dobrze.Takiej, z którą można napić się kawy, porozmawiać o życiu, pośmiać się z głupot, pójść na spacer, obejrzeć film czy spędzić wieczór bez potrzeby ciągłego zabawiania siebie nawzajem.Najbliższa jest mi relacja oparta na przyjaźni, zaufaniu, wzajemnym szacunku i autentyczności. Dla mnie przyjaźń nie oznacza ani luźnej znajomości, ani relacji sprowadzonej wyłącznie do fizyczności

Dodane : dziś, 04:08 + czytaj więcej

cena: 1000000 zł
Kiedy Cię znajdę? Mam nadzieję że tak bo czytasz to ogłoszenie ;-) Jesli jestes w wieku od 30 do 40 zapraszam czekam

Dodane : 2026-06-27 22:34 + czytaj więcej

To miejsce czeka na ciebie...jesli lubisz wycieczki samochodowe, podroze, przyrode, ladne miejsca.

Dodane : 2026-06-27 22:26 + czytaj więcej

Witam Czytelniczki Jestem kawalerem 50l z okolicy Rzeszowa, szukam osoby do związku panny lub osoby wolnej sakramentalnie, która planuje związek. Sezon urlopowy to mam nadzieję dobry okres by razem wspólnie gdzie odpocząć wyjechać zwiedzić. Lubię wyjazdy weekendowe w Polskę. Pozdrawiam

Dodane : 2026-06-27 21:50 + czytaj więcej

Poznam miłą kobietę z Rzeszowa. Mam 38 lat wysoki, rozmowny. Styl sportowy. Interesuje mnie miła znajomość na dłużej lub na stałe. Lubię blondynki z dużym biustem ale nie jest to warunek. Jesteś konkretna to napisz śmiało. Wiek 18-40. Tylko konkrety!!! Tylko Real!!! Nie podaję na początku numeru telefonu. Rozmowa przez Messenger. Nie wysyłam zdjęcia twarzy.

Dodane : 2026-06-27 21:50 + czytaj więcej

Spragniony wyjazdu pozna chetna towarzyszke.

Dodane : 2026-06-27 21:50 + czytaj więcej

Moze jest tu gdzies wolna, samotna dziewczyna / kobieta, w dowolnym wieku, lubiaca szum morza, plaze, wycieczki w gory, spacery, podroze, przytulenie, bliskosc? Chetnie taka poznam do stalej znajomosci, wspolnego cieszenia sie tym wszystkim i wybiore sie z Nia nad morze ( nasze lub cieplejsze ), najchetniej, gdy nie ma takiego najwiekszego tloku... Moze byc mlodsza, starsza, jesli ktos w moim wieku Jej odpowiada (mam 50 lat). Wiec moga pisac zarowno duzo mlodsze, jak i duzo starsze dziewczyny. Ja bardziej niz na wiek zwracam uwage na to jak sie czujemy w swoim towarzystwie. Preferuje kobiete naturalna, prawdziwa, dlatego zdecydowanie wolalbym poznac realna, z niedoskonalosciami, niz sztuczna "Barbie". Uwielbiam wyjazdy w rozne miejsca, podroze, piekne widoki. Najchetniej wybieram sie gdzies blizej natury ( morze, woda, gory ) niz na zwiedzanie duzych miast, chyba, ze "przy okazji". W zimie lubie tez termalne baseny. Slucham nietypowej, ale latwo wpadajacej w ucho muzyki. Nie pale. Lubie koty, samochody. Niestety zazwyczaj mowie to, co mysle, a to nie jest dobrze odbierane... W przyszlosci nie wykluczam powaznego zwiazku. Jesli Cie zainteresowalem i mialabys ochote mnie poznac to napisz cos o sobie.

Dodane : 2026-06-27 21:50 + czytaj więcej

Strona 3 z 16
zamknij
Zamknij