rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 11 322   |   Dodanych dzisiaj: 474

SPRZEDAWCA NA STOISKU MIĘSO WĘDLINY

SPRZEDAWCA NA STOISKU MIĘSO WĘDLINY
SPAR w Zaczerniu ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKU SPRZEDAWCA NA STOISKU MIĘSO WĘDLINY Oczekiwania: - książeczka zdrowia -możliwość wyrobienia - odpowiedzialność - praca w systemie d ...

do wynajęcia 2 pokoj ...

CENA:
2100

Zobacz

Sprzedam 2-pokojowe ...

CENA:
445000

Zobacz
Ogłoszenie # 55169046
Dane podstawowe
kategoria :
Nieruchomości > Sprzedam
tytuł :
62m2 parter z ogrodem Rzeszów Drabinianka
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 3 dni do : 2026-05-24
wyświetleń :
45 razy
cena :
690000 PLN
Treść ogłoszenia
Nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie w szeregówce z 2017r, 62m2 na parterze w dobrej lokalizacji
10 min do centrum, - salon z otwartą kuchnią z elegancką zabudową, na wyposażeniu lodówka, mikrofala- piekarnik, zmywarka,
- wyspa z płytą indukcyjną, blaty granitowe,
- podłoga deska dąb.
- 2 duże pokoje,
- duża łazienka z kabiną prysznicową, z szafą w zabudowie, pralką, suszarką, kotłem gazowym,
- przedpokój z garderobą,
- duży ogród 1,5 ar, 2 domki ogrodowe
- taras 12 m2.
Wykończenie dobrymi materiałami. Meble w zabudowie w pokoju, kuchni i łazience i inne meble.
Ogrzewanie gazowe, na połowie mieszkania podłogowe. Klimatyzacja.
Okna PCV, moskitiery, plisy, rolety.
Niska zabudowa. Bezczynszowe.
Drabinianka, miejsce ciche, spokojne, z łatwym dostępem do sklepów, przedszkola, przychodni, weterynarza, apteki, przystanku, kościoła, czy centrum miasta. Blisko Plaza Leclerc, Park Papieski...
Własność, bez hipoteki. Prywatnie. 694428810

Dane dodatkowe
powierzchnia :
62 m2
cena za m2 :
11 129 zl
piętro :
0 / 1
pokoje :
3
telefon :
694 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu