rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 12 005   |   Dodanych dzisiaj: 1 045

Budziwojska 3 | mieszkanie 62,41 m ...

Budziwojska 3 | mieszkanie 62,41 m  ...
Mieszkanie 1G/2a o powierzchni 62,41 z balkonem | Rzeszów, ul. Budziwojska 3 Cena : 536 726,00 zł *do ceny należy doliczyć opłatę za miejsce postojowe w cenie 19 500,00 za m ...

Peugeot 3008, 2014, ...

CENA:
33700

Zobacz

Sprzedam cielę do da ...

CENA:
2200

Zobacz
Ogłoszenie # 55167750
Dane podstawowe
kategoria :
Nieruchomości > Sprzedam (A-agencje)
tytuł :
37M UL.KOSYNIERÓW, 2-pokojowe z jasną kuchnią
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 6 dni do : 2026-05-25
wyświetleń :
24 razy
cena :
379000 PLN
Treść ogłoszenia
Do sprzedaży funkcjonalne i bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m², położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Kosynierów w Rzeszowie.

Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych, dobrze doświetlonych pokoi, które dają duże możliwości aranżacyjne – możesz stworzyć komfortowy salon z sypialnią lub dwa oddzielne pokoje pod wynajem. Duże okna oraz balkon francuski zapewniają dostęp do naturalnego światła, dzięki czemu wnętrze jest jasne przez cały dzień

Najważniejsze atuty:
• świetny układ 2 pokoi
• jasna, oddzielna kuchnia
• balkon francuski – więcej światła i przestrzeni
• idealne pod inwestycję lub na start

To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, jak i inwestorów – układ lokalu świetnie sprawdzi się pod wynajem.

Informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997r O gospodarce nieruchomościami (Dz.U.z1997r Nr 115, poz.741) usługa pośrednictwa jest wykonywana na mocy pisemnej umowy.

Aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę i bezpieczeństwo, współpracujemy z doświadczonymi doradcami kredytowymi. Nasi partnerzy pomagają w analizie zdolności, porównaniu ofert wielu banków oraz dopełnieniu formalności. Dzięki temu cały proces przebiega sprawnie i bezstresowo.

ZAPRASZAMY NA PREZETACJĘ !
Dane dodatkowe
powierzchnia :
37 m2
cena za m2 :
10 243 zl
piętro :
2 / 4
pokoje :
2
telefon :
508 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Twój e-mail :
wiadomość :
Inne ogłoszenia [14]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij