rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 12 000   |   Dodanych dzisiaj: 1 312

Sprzedam dom - Pantalowice k. Kańcz ...

Sprzedam dom - Pantalowice k. Kańcz ...
Dom na sprzedaż Pantalowice. Miło mi przedstawić dom na sprzedaż w cichej okolicy w Pantalowice, gmina Kańczuga powiat przeworski. Idealny dom dla rodziny z dziećmi. Cisza, spok ...

Indywidualny zamykan ...

CENA:
400

Zobacz

Mieszkanie 2 pokojow ...

CENA:
1800

Zobacz
Ogłoszenie # 55163710
Dane podstawowe
kategoria :
Nieruchomości > Sprzedam (A-agencje)
tytuł :
83m ul.SPORTOWA mieszkanie 4-pokojowe
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 9 dni do : 2026-05-24
wyświetleń :
27 razy
cena :
599000 PLN
Treść ogłoszenia
Do sprzedaży przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.82,89m położone na ósmym piętrze w wieżowcu przy ul. Sportowej w Rzeszowie.
Lokal mieszkalny wolny od zaraz.
Czynsz 870zł w tym ogrzewanie, fundusz remontowy, administracja.
Lokalizacja: blisko do centrum, szkoły, Galerii Rzeszów.
Zapraszamy na prezentację.
Elżbieta Kluz tel: 508 763 872
Dane dodatkowe
powierzchnia :
83 m2
cena za m2 :
7 217 zl
piętro :
8 / 10
pokoje :
4
telefon :
508 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Twój e-mail :
wiadomość :
Inne ogłoszenia [29]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij