rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 12 143   |   Dodanych dzisiaj: 1 460

Garaż na sprzedaż. Rzeszów ulica Za ...

Garaż na sprzedaż. Rzeszów ulica Za ...
Garaż na sprzedaż w Rzeszowie przy ulicy Załęskiej o powierzchni 18,5 m². Wybudowany w 2020 roku garaż murowany, wolnostojący z dostępem do prądu w bardzo dobrym stanie techniczny ...

RESPAN RZESZÓW

CENA:
1


Zobacz

Działka Dąbrowa/Trz ...

CENA:
278000


Zobacz

Działka do sprzedaży ...

CENA:
149000


Zobacz
Różne > Ubrania, obuwie [ 172 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Stan: Nowe Rozmiar: 39 Kolor: Czarny Marka: Venezia Materiał: Skóra naturalna Opis : Nowe kozaki damskie marki Venezia wykonane z naturalnej skóry. Klasyczny kolor czarny sprawi, że będą idealnym dodatkiem do wielu stylizacji. Doskonała jakość materiałów gwarantuje trwałość i wygodę noszenia. Oryginalny i elegancki wybór dla każdej kobiety.

Dodane : 2026-04-16 10:54 + czytaj więcej

Rozmiar 41, długość wkładki 26 cm. Idealne dla miłośników outdoorowych aktywności, ponieważ są wodoodporne. Buty otrzymałem z USA w paczce bez pudełka.

Dodane : 2026-04-16 10:54 + czytaj więcej

Nowe kozaki damskie marki Venezia wykonane z naturalnej skóry. Klasyczny kolor czarny sprawi, że będą idealnym dodatkiem do wielu stylizacji. Doskonała jakość materiałów gwarantuje trwałość i wygodę noszenia. Oryginalny i elegancki wybór dla każdej kobiety. Stan: Nowe Rozmiar: 39 Kolor: Czarny Marka: Venezia Materiał: Skóra naturalna

Dodane : 2026-04-12 07:47 + czytaj więcej

OPIS PRODUKTU _________________________________________ Skład materiału: Wewnątrz: 100% Poliester Główny: 90% Nylon 10% Elastan Kolor: Zielony Rozmiar: 40 (L) używana stan -bdb Modelka nosi rozmiar: UK 8/ EU 36/ US 4 Wzrost modelki: 179cm/5`10.5”

Dodane : 2026-04-04 18:55 + czytaj więcej

cena: 450 zł
Czarne męskie buty firmy Denver, wykonane w Meksyku ręcznie robione, z naturalnej skóry.

Dodane : 2026-04-08 06:04 + czytaj więcej

Oryginalna, artystyczna kurtka dla Pani Wiosny, stworzona w duchu recyklingu i kreatywnej mody! Uszyta ręcznie z folii bąbelkowej z dodatkowym wkładem dla efektu objętości. Na powierzchni naszyte są delikatne kwiaty oraz kartki ze starej książki, co nadaje jej niepowtarzalny, baśniowy charakter. Cechy produktu: Jedyny egzemplarz i 100% handmade! Rozmiar S/M- lekka, oversizowa forma Idealna do sesji zdjęciowych, pokazów mody, rolek i TikToka Artystyczny styl i połączenie mody, natury i sztuki To nie jest zwykła kurtka - to wyjątkowe dzieło, które przyciąga spojrzenia! Jeśli chcesz dodać swojej stylizacji odrobinę magii i kreatywności, ta kurtka jest dla Ciebie. Gotowa do wysyłki? - pisz śmiało, jeśli masz pytania!

Dodane : 2026-04-14 08:17 + czytaj więcej

Witam bardzo serdecznie! Mam do zaoferowania na sprzedaż marynarkę firmy Ozzano o wzorze w kratkę wraz z butami,muchą oraz paskiem. Marynarka noszona była dwukrotnie, wygląda zupełnie jak nowa. Najlepiej będzie pasowała na osobę o wzroście pomiędzy 170-180cm. rozmiar S dla osoby o posturze sportowej,powszechnej,slim. Idealnie pasuje na imprezy okolicznościowe,firmowe,studniówki,wesela oraz inne. Buty oraz mucha i pasek dobierałem indywidualnie pod marynarkę względem estetyki,koloru oraz własnego gustu. Mogę dodatkowo zaoferować jeszcze 2 koszule na sprzedaż firmy Capitol i Reserved. Buty są o rozmiarze 40,używane parokrotnie marki Pilpol. Podane rzeczy sprzedaję w komplecie gdyż najlepiej pasują do siebie a cena w tytule jest za wszystko. Cena do negocjacji. Każdą z nich mogę sprzedać osobno na prośbę klienta co będzię kogo interesowało. Osobiście sprzedaję garnitur ponieważ wyrosłem z biegiem czasu z niego lecz bardzo jestem do niego przywiązany. Więcej informacji udzielę pod podanym numerem telefonu (gdybym nie odbierał proszę wysłać SMS w jakiej sprawie Państwo dzwonią) Dziękuję za poświęcie uwagi ogłoszeniu! Pozdrawiam!

Dodane : dziś, 18:26 + czytaj więcej

Strona 12 z 12
Strona : 1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12/
zamknij
Zamknij