rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 14 638   |   Dodanych dzisiaj: 1 656

Doradca klienta - Goplast Rzeszów

Doradca klienta - Goplast Rzeszów
Goplast sp. z o.o. sp.k Zajmujemy się sprzedażą pokryć dachowych, systemów dachowych oraz materiałów z branży tworzyw sztucznych. Rozwiązania i asortyment, który proponujemy pocho ...

Widokowa działka, Bł ...

CENA:
143500


Zobacz

Mieszkanie z balkone ...

CENA:
539000


Zobacz
Praca > Poszukuję [ 219 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Firma EST-Polska sp. z o.o. poszukuje w kraju firm zainteresowanych  Leasingiem . Pracowników zza wschodniej granicy z Ukrainy  i krajów azjatyckich Nepalu i Indii.   Podejmiemy współpracę z Klientami,  którzy poszukują wykwalifikowanych, jak również niewykwalifikowanych pracowników do pracy, m.in. : - pracowników magazynów - pracowników budowlanych - pracowników do prac porządkowych - pracowników produkcji - gospodarstwach rolnych ,szklarniach - pracowników gastronomii (kucharzy, pomoc kuchenną, kelnerzy)   Dla naszych pracowników zapewniamy: –   wszelkie formalności dokumentacyjne –    kwestie podatkowe i ubezpieczeniowe –   okresowe badania lekarskie  –   szkolenia BHP –   kupujemy wszystkie potrzebne narzędzia oraz odzież roboczą –   organizację noclegu i podróży do miejsca wykonywania pracy –   opieka językową –   Pracownik nie martwi się o nic więcej oprócz pracy!   Zyski klienta: - Nie musi martwić się o ZUS, - Transport, zamieszkanie oraz wizy dla cudzoziemca, zrobimy to za Ciebie! - Brak biurokracji i odpowiedzialności za pracowników - Brak kosztów socjalnych oraz urlopów i zwolnień chorobowych - Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników - Możliwość wymiany lub doboru kolejnych osób - Zatrudnianie bez konieczności wiązania się na stałe, - Dowolny czas trwania umowy z zatrudnionym - Elastyczne i negocjowane warunki współpracy Oferujemy skuteczność i jakość usług. Indywidualne podejście d

Dodane : 2023-03-20 11:50 + czytaj więcej

Poszukuję dodatkowej pracy (popołudnia i/lub weekendy) jako niania lub instruktor/opiekun/wychowawca w świetlicy, domu kultury, sali zabaw itp. Posiadam doświadczenie na w/w stanowiskach. Pracowałam jako niania, instruktor zajęć plastycznych, teatralnych i tanecznych w domu kultury oraz wychowawca na półkoloniach i koloniach. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny samochód. Zapraszam do kontaktu - chętnie udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania.

Dodane : 2023-03-17 22:10 + czytaj więcej

Poszukuję dodatkowej pracy biurowej w Rzeszowie (lub zdalnie). Na co dzień pracuję w biurze w dziale finansowym. 5 lat temu ukończyłam studia (finanse i rachunkowość oraz zarządzanie). Posiadam ukończony certyfikowany kurs audytora wewnętrznego ISO 9001 oraz kwalifikacje specjalisty ds. kadr i wynagrodzeń, a także prawo jazdy kat. B. Jestem zainteresowana pracą np. pomocą w biurze rachunkowym/księgowości, sklepie internetowy, back office, praca przy komputerze, wprowadzanie danych, praca z dokumentami itp. Moim atutem jest dobra organizacja czasu i przydzielonych zadań, zaangażowanie, dokładność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole.

Dodane : 2023-03-17 22:05 + czytaj więcej

Witam. Mam 24 lata. Posiadam doświadczenie w Pracy Biurowej, Obsłudze Klienta, Sprzedaży. Posiadam również doświadczenie w pracy na Magazynie. Rozważę każdą propozycję pracy.

Dodane : 2023-03-15 18:40 + czytaj więcej

Witam poszukuję pracy na 1/2 etatu w sprzedaży internetowej. Interesują mnie godziny poranne do godziny 12. Posiadam doświadczenie w e commerce Potrafię wystawiać aukcje, pakować paczki obsługiwać BaseLinker, SubiektGT, podstawowa obróbka grafiki. Znam allegro potrafię tworzyć aukcję, tworzyć wielowariantowość produktów odpisywać na wiadomości. Proszę o kontakt zainteresowanych. Interesuję mnie umowa zlecenie.

Dodane : 2023-03-15 00:10 + czytaj więcej

Привіт, шукаю вакансію роботи в м.Жешів або в найближчих його околицях. Постійне місце проживання м. Rzeszów Маю досвід роботи в гуртовій торгівлі, також 4 роки на керівній посаді окремої філії Sp. z o.o., до обов`язків належало: - підбір та приймання на роботу пе&#

Dodane : 2023-03-14 22:30 + czytaj więcej

Witam! Mam 70 lat. Posiadam 10.-cio letnie doświadczenie w opiece na dziećmi, jako opiekunka, jak i osobami starszymi, posiadam również doświadczenie w sprzątaniu w zakładach pracy i dużych halach na wysokościach. Potrzebuję sobie dorobić do emerytury. Mogę pracować na zmywaku, jako sprzątaczka, opiekunka do dzieci, opiekunka osób starszych, itp. Jestem osobą szybko się uczącą, zaradną, punktualną i odpowiedzialną, dzieci mnie lubią. Mieszkam w centrum Jarosławia, mogę dojechać. W przypadku zainteresowania, proszę dzwonić. Telefon poniżej w ogłoszeniu.

Dodane : 2023-03-06 18:05 + czytaj więcej

Witam bardzo serdecznie! Aktualnie poszukuję pracy jako pracownik fizyczny w szerokim znaczeniu tych słów. Głównie poszukuję pracy stałej i systematycznej najlepiej pod zadaszeniem lecz również praca dorywcza/sezonowa oraz na nietypowy okres czasu/rodzaj pracy w terenie czy pod zadaszeniem również wchodzi w grę. Najlepiej odnajduję się jako doświadczony pracownik fizyczny/pomocnik od kopania fundamentów po wykończenie domu oraz jako pomocnik przy innych pracach fizycznych: (kostka brukowa,dachy,przyłącza mediów,pomocnik elektryka przy podstawowej instalacji elektrycznej,koszenie trawników i utrzymywanie czystości w miejscach publicznych oraz prywatnych,sortowanie/recykling odpadów i innych produktów,pomocnik kierowcy w przeprowadzkach,stawianie płotów,pomocnik przy montażu drzwi wewnętrznych/zewnętrznych i okien,magazyny,fabryki produkcji,zbiory,prace gospodarcze oraz inne) "Strzały" w zastępstwie kogoś lub pracy na krótki okres czasowy do ustalenia. Posiadam ogólne doświadczenie w używaniu elektronarzędzi,sprzętu ogólnobudowlanego. Oferty pracy delegacji krajowych są do dogadania. Jedyny minus na dzień dzisiejszy to taki, że "NIE POSIADAM PRAWA JAZDY"! NAJLEPIEJ lecz "nie obowiązkowo" jeśli miejscem pracy będzie: RZESZÓW (Nowe Miasto,Śródmieście,Biała,Budziwój) i strony Tyczyna,Kielnarowej oraz Borku Starego lub Dynów i jego rejony. Stawka jaka mnie interesuje to 22-24zł/godz netto lub dniówka: 220-240zł netto (w zależności od danej pracy i okoliczności). Wypłaty tygodniowe

Dodane : 2023-02-27 10:10 + czytaj więcej

cena: 0 zł
Zaopiekuje się osoba samotną , niepełnosprawną .Dni i godziny do ustalenia . Rzeszów , Tyczyn i Okolice.

Dodane : dziś, 15:51 + czytaj więcej

- Szukam stażu w Rzeszowie na stanowisku pracownik biurowy - Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku administracja - Nie szukam stażu w telemarketingu, doradca klienta, ubezpieczenia, nieruchomości, sprzedawca. Staż byłby realizowany w ramach Projektu Unijnego, tj. staż 3-miesięczny z wymogiem zatrudnienia na umowę o pracę na okres przynajmniej miesiąca. Informacje dotyczące stażu (firma, zakres obowiązków, możliwość zatrudnienia)- proszę kierować za pośrednictwem portalu rzeszowiak.

Dodane : dziś, 14:57 + czytaj więcej

Jestem uczestnikiem projektu unijnego w ramach, którego mam przyznany 3-miesięczny staż oraz szkolenie pracownik biurowy. Szukam biura rachunkowego, które jest zainteresowane przyjęciem stażysty na stanowisku pracownik biurowy. Projekt wymaga zatrudnienia na umowę o pracę na okres przynajmniej miesiąc na pół etatu. Proszę o kontakt za pośrednictwem portalu.

Dodane : dziś, 14:57 + czytaj więcej

Poszukuję Pracy Kierowcy. Punktualny i Odpowiedzialny. Posiadam Doświadczenie w jeździe Busami.

Dodane : dziś, 13:42 + czytaj więcej

Witam. Szukam pracy jako kierowca C+E (ciągnik siodłowy + naczepa plandeka) bez ADR-ów w ruchu międzynarodowym. Preferowany system pracy to 10-12 dni w trasie i 3-4 w domu, najlepiej w kierunkach Hiszpania, Francia, Portugalia, bez jazdy na Anglię. Posiadam 6-cio letnie udokumentowane doświadczenie w jeździe zestawem po Unii Europejskiej. Rozważę również pracę jako kierowca w ruchu krajowym, od poniedziałku do piątku. Więcej informacji pod numerem telefonu 669 916 238. Pozdrawiam Piotr.

Dodane : dziś, 13:42 + czytaj więcej

cena: 12345 zł
Witam poszukuje pracy w godz 7-15 + 2 wekendy w miesacu obojetne godziny. Sprzatanie, produkcja, pokojowka. Prosze o kontakt poprzez formularz. Pozdrawiam

Dodane : dziś, 13:42 + czytaj więcej

cena: 25 zł
poszukuję pracy w soboty i w niedziele rodzaj umowy nie ma znaczenia 518826825

Dodane : dziś, 13:04 + czytaj więcej

Strona 1 z 15
Strona : 1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12/ 13/ 14/ 15/
zamknij
Zamknij