rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 14 639   |   Dodanych dzisiaj: 289

Główna/ny Księgowa/wy

Główna/ny Księgowa/wy
Firma WANAS poszukuje do swojego zespołu Główną Księgową/ Głównego Księgowego Twój zakres obowiązków: •prowadzenie pełnej rachunkowości firmy zgodnie z ustawą o rachunkowo ...

KIEROWCA

CENA:
1


Zobacz

Rzeszów, 2-pokojowe ...

CENA:
399000


Zobacz

Dom-szeregów 126,66m ...

CENA:
599000


Zobacz
Nauka > Pisanie prac [ 61 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Napiszę lub pomogę w napisaniu pracy magisterskiej czy licencjackiej w tematyce zarządzania Posiadam pozytywne opinie od osób z którymi już pracowałam. Dysponuję własnymi materiałami głównie książkami a nie artykułami z internetu. Prace przechodzą przez programy antyplagiatowe. W cenie są wszystkie poprawki zamawiającego i promotora. Pracuję z klientem do momentu oddania pracy. Cena pracy zależy od ilości stron.

Dodane : 2022-05-15 18:00 + czytaj więcej

Od wielu lat z powodzeniem działamy na rynku edukacyjnym. Piszemy prace licencjackie, magisterskie, zaliczeniowe i wszelkiego rodzaju teksty wymagające przelania myśli na papier. Swoje zamówienia realizujemy w przystępnej cenie i zawsze terminowo. Napisz do nas - pomożemy przy Twojej pracy.

Dodane : 2022-05-15 17:59 + czytaj więcej

Usługi profesjonalnych korepetycji | Prace Dyplomowe | pomagam w każdym zakresie! sprawdź Świadczę usługi profesjonalnych korepetycji uczących tworzyć prace dyplomowe. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pomocy studentom różnych kierunków. Zakres możliwego wsparcia jest szeroki, ale głównie podczas konsultacji akcent pada na: - nakierowanie na wybór optymalnego tematu, - pomoc w opracowaniu kilku wersji struktur wewnętrznych, - przekazanie kompletu wytycznych, rad, inspiracji, skrótów, gotowych narzędzi, które w uniwersalny sposób przyspieszają opracowywanie prac dyplomowych przez studentów oraz zaoszczędzają im błędów, zmarnowanego czasu i stresu, - wspólne ustalenie możliwej do realizacji przez dyplomanta koncepcji pracy, w tym wybór rodzaju części praktycznej, - odpowiedź na wszelkie wątpliwości i pytania studenta, na które nie mógł uzyskać rzeczowej informacji u swojego promotora. Korzystając z moich usług zapewniasz sobie legalną pomoc fachowca (prowadzę własną działalność gospodarczą). Jeśli Twoja praca dyplomowa sprawia Ci jakiekolwiek problemy, nie wahaj się napisać do mnie.

Dodane : 2022-05-15 17:59 + czytaj więcej

Pisanie i korekta prac to moje główne zajęcie od kilkunastu lat. Najlepiej współpracuje się ludziom, którzy się dobrze znają, dlatego opowiem kilka słów o sobie. Jestem w stanie napisać pracę z prawie każdej dziedziny: głównie z nauk humanistycznych, społecznych, ekonomicznych, ale także wielu innych. Posiadam ogromną wiedzę — nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną. Pomogę w pisaniu i korekcie prac: licencjackich, magisterskich, inżynierskich, doktorskich, zaliczeniowych, referatów, wypracowań, esejów, recenzji , konspektów itp. Opracuję pytania egzaminacyjne na różnych poziomach, wykonam prezentację multimedialną, przeprowadzę badanie i omówię jego wyniki, dokonam analizy, poprawię plagiat, rozwiążę test, napiszę biznesplan. MOGĘ RÓWNIEŻ NAUCZYĆ CIEBIE JAK SAMODZIELNIE PORADZIĆ SOBIE Z PRACĄ DYPLOMOWĄ - POMOGŁEM W TEN SPOSÓB JUŻ SETKĄ DYPLOMANTÓW Zapraszam do kontaktu, odpowiem na każde pytanie.

Dodane : 2022-05-15 17:58 + czytaj więcej

Witam zaoferuje swoją pomoc przy napisaniu prac magisterskich, inżynierskich, licencjackich, referatów, prac zaliczeniowych itp. Posiadam 15-letnie doświadczenie, pomagam osobom, którzy nie mają czasu na napisanie pracy z rożnych przyczyn. Zajmuję się także pisaniem wypracowań, zaliczeń i redagowaniem tekstu, a także poprawą plagiatu praktycznie z każdej dziedziny. Oferuję rzetelną i profesjonalną pomoc. Gwarantuje satysfakcję i rzetelną pomoc na każdym etapie. Pomogę również w dokończeniu jeśli są rozpoczęte. Zachęcam do współpracy. Więcej informacji udzielę przez emalia.

Dodane : 2022-05-15 13:54 + czytaj więcej

Oferuję pomoc w różnego rodzaju pracach. Moja oferta obejmuje pomoc przy pracach z różnych dziedzin i kierunków, w tym zarówno z kierunków ścisłych jak i humanistycznych. Mam długoletnie doświadczenie, co zapewnia wysoką jakość mojej pomocy, zarówno pod kątem merytorycznym jak i edytorskim. Zajmuję się zarówno pomocą przy pracach od podstaw ("od A do Z"), jak również oferuję pomoc przy nanoszeniu korekt do pracy oraz pomoc "dokończenia" prac (np. napisanie tylko jednego rozdziału/podrozdziału) Wszystkie moje prace pozytywnie przechodzą weryfikację w systemie anty-plagiatowym, zapewniam 100% gwarancję oryginalności pracy! Zainteresowanych moją pomocą zapraszam na maila : [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : 2022-05-15 11:53 + czytaj więcej

Sprzedam gotową analizę finansową spółki Amica. - analiza bilansu - analiza pionowa - aktywa trwałe - aktywa obrotowe - aktywa ogółem - kapitał własny - zobowiązania i rezerwy na zobowiązania - pasywa ogółem - analiza pozioma - udział aktywów obrotowych w aktywach ogółem - udział należności krótkoterminowych w aktywach obrotowych - udział zapasów w aktywach obrotowych - stosunek kapitału do kapitału - udział kapitału obcego w pasywach ogółem - analiza rachunku zysków i strat - analiza struktury - relacja zysku z działalności - relacja zysku brutto do zysku z działalności operacyjnej - relacja zysku brutto do zysku ze sprzedaży = zysk brutto/ zysk ze sprzedaży - Efektywna stopa opodatkowania = podatek dochodowy/ zysk brutto - RACHUNEK PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH - ANALIZ A PIONOWA - ANALIZA POZIOMA - ANALIZA WSKAŹNIKOWA 2009 r - 2013 r - PŁYNNOŚĆ - ZADŁUŻENIE - STATYCZNE - DYNAMICZNE -RENTOWNOŚĆ -RENTOWNOŚĆ MARŻY BRUTTO -RENTOWNOŚĆ SPRZEDAŻY -RENTOWNOŚĆ AKTYWÓW -CYKL KONWERSJI GOTÓWKI -BANKRUCTWO -OCENA PRZEDSIĘBIORSTWA NA RYNKU KAPITAŁOWYM - P/E - P/BV - DYWIDENDA NA JEDNĄ AKCJĘ - STOPA DYWIDENDY -WSKAŹNIK STOPY WYPŁAT DYWIDENDY - PODSUMOWANIE Kontakt : [użyj formularza kontaktowego] Opracowanie posiada 30 stron .

Dodane : 2022-05-15 11:53 + czytaj więcej

Witajcie Studenci! Piszemy prace zaliczeniowe, semestralne, w tym: recenzje, eseje, referaty, rozprawy, analizy dzieł literackich i dzieł sztuki, np. obrazów. Zakres pisania dotyczy różnych kierunków: pedagogiki, pielęgniarstwa, dietetyki, biologii, polonistyki, historii, kulturoznawstwa, ekonomii, prawa, marketingu, nauk społecznych i itp. Zapewniamy oryginalność tekstu, poprawną stylistykę oraz formę pracy. Prace po napisaniu redaguje doświadczony polonista. Prace krótkie do 2 stron – już od 30 zł.

Dodane : 2022-05-15 11:53 + czytaj więcej

Napiszę pracę magisterską z administracji, prawa, marketingu, zarządzania, logistyki. Prace piszę ponad 10 lat. Posiadam odpowiednie kwalifikacje i duże doświadczenie. Pisałam pace również z innych dziedzin takich jak: ekonomia, zdrowie publiczne, dietetyka, kosmetologia, filologia polska, itp. Posiadam również wiedzę i doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju projektów, obsługuję różne programy. Oferuję prace wysokiej jakości, TANIO i BEZ PLAGIATU.

Dodane : 2022-05-14 12:08 + czytaj więcej

Profesjonalna pomoc przy pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych, projektów oraz wszelkich prac akademickich. Nasza grupa składa się z kilku osób, gdzie każdy specjalizuje się w innej dziedzinie. Piszemy także w różnych programach oraz językach. Cechuje nas rzetelność, uczciwość, terminowość, najwyższa jakość oferowanych prac, gwarancja antyplagiatowa oraz NAJNIŻSZE CENY. Zapraszamy!!!

Dodane : 2022-05-14 12:08 + czytaj więcej

Doktorantka URz udzieli wszelkiej pomocy na studiach. Moje dziedziny to m.in.: 1.Prawo, 2.Administracja, 3.Bezpieczeństwo wewnętrzne, 4.AWF, 4.Historia, 5.WOS, 6.Pedagogika, 7.Kosmetologia, 8.Zarządzanie i marketing. Posiadam bardzo duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji jak i pomocy w pisaniu prac. Rozważę również inne dziedziny poza w.w. Jestem osobą uczciwą, solidną i terminową.

Dodane : 2022-05-14 12:05 + czytaj więcej

Doktoranci oferują pomoc przy pisaniu wszelkiego rodzaju prac - dyplomowe, zaliczeniowe, projekty, prezentacje multimedialne, profesjonalny biznesplan, prace dyplomowe we wszystkich kierunkach, językach (angielski, rosyjski, niemiecki itd.) oraz programach (multisim, latex itp). Szybka realizacja, najwyższa jakość, gwarancja antyplagiatowa oraz poprawki wliczone w cenę. Nie reprezentujemy żadnej firmy dlatego nasze ceny są bardzo atrakcyjne.

Dodane : 2022-05-14 12:05 + czytaj więcej

Oferujemy prace z budownictwa, inżynierii środowiska, informatyki, logistyki,elektrotechniki, fizyki, biologii, biotechnologii, prawa, administracji zarządzania, marketingu i dziedzin pokrewnych. Zapewniamy dyskrecję, najwyższą jakość pracy, uczciwość, niskie ceny. Dajemy gwarancję antyplagiatową.

Dodane : 2022-05-14 12:05 + czytaj więcej

Oferuję pomoc przy pisaniu i redagowaniu prac licencjackich i magisterskich z wszystkich dziedzin- od początku do końca. Jeśli zależy Ci żeby Twoja praca była przygotowana solidnie i terminowo napisz do mnie. Zapraszam

Dodane : 2022-05-14 08:04 + czytaj więcej

Masz problemy z napisaniem pracy zaliczeniowej, licencjackiej czy magisterskiej? Chętnie Ci pomogę. Mam kilkuletnie doświadczenie w pisaniu prac. Każda z nich powstaje od podstaw, nie korzystam z gotowych prac, ani z materiałów z internetu. 1.Analiza wstępna 2.Analiza wskaźnikowa (obliczenie wskaźników i ich interpretacja) 3.Analiza sytuacji majątkowej 4.Analiza sytuacji finansowej 5.Analiza sytuacji ekonomicznej 6.Analiza sytuacji rynkowej 7.Analiza sytuacji pieniężnej 8.Analiza z zastosowaniem mierników syntetycznych 9.Podsumowanie i wnioski z przeprowadzonej analizy Wszystkie prace są oryginalne i tworzone od podstaw. Sprawnie i terminowo!!!

Dodane : 2022-05-13 10:32 + czytaj więcej

Strona 1 z 5
Strona : 1/ 2/ 3/ 4/ 5/
zamknij
Zamknij