rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 15 379   |   Dodanych dzisiaj: 2

OGRODZENIA

OGRODZENIA
Ogrodzenie jest wizytówką Twojej posesji, jak i również zamożności, stawiamy na profesjonalizm, terminowość, oraz zaufanie. Jesteśmy firmą zajmującą się Dystrybucją, Sprzedażą oraz ...

Warszawska-Borowa, c ...

CENA:
850000


Zobacz

55,35m2, Wołyńska Pr ...

CENA:
415000


Zobacz
Nauka > Pisanie prac [ 59 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Oferuję pomoc przy pisaniu wszelkiego rodzaju prac: doktorskich, magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, semestralnych, maturalnych itd. Zajmuję się także opracowywaniem konspektów, tworzeniem bibliografii, pisaniem wstępów, zakończeń lub poszczególnych części pracy (rozdziałów). Gwarantuję pełen profesjonalizm, terminowość, fachowość, a wszystko to za rozsądną i dostosowaną do każdej pracy cenę. Każdej osobie gwarantuję szybki kontakt (najczęściej do 12 godzin), poprzez maila. By go przyspieszyć proponuję, by podawać następujące informacje, które ułatwią wycenę pracy i określenie terminu jej napisania: - temat pracy, - rodzaj pracy (np. praca magisterska, licencjacka), - przewidywana ilość stron, - rodzaj, kierunek i rok studiów, - termin oddania pracy. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu ze mną poprzez formularz kontaktowy. Spotykam się także osobiście. Na rynku istnieje od 2000 roku

Dodane : 2022-01-26 18:50 + czytaj więcej

Pomoc przy pracach naukowych z dziedzin humanistycznych i społecznych w zakresie prac: magisterskich, licencjackich, dyplomowych oraz publikacji naukowych, esejów, referatów i innych. PRACE ZGODNE Z SYSTEMEM JSA. Nasz zespół ma duże doświadczenie, tworzą go ludzie z wykształceniem socjologicznym, pedagogicznym, historycznym oraz filologicznym. Posiadamy dostęp do bibliotek uniwersyteckich. Skontaktuj się z nami a na 100% się dogadamy. Oprócz pomocy w pisaniu prac oferujemy również KOREKTĘ, REDAGOWANIE i ODPLAGIATOWANIE tekstów. Jakoś naszych prac udowodniamy przykładowymi fragmentami tekstów, które przesyłamy na Twoje życzenie. Nasza oferta obejmuje m.in.: 1. RAPORT ANTYPLAGIATOWY ZA DARMO; 2. MOŻLIWOŚĆ SPORZĄDZENIA PLANU/KONSPEKTU PRACY; 3. POPRAWKI MERYTORYCZNE SĄ DOKONYWANE ZA DARMO; 4. BRAK ZALICZEK I PRZEDPŁAT – PŁATNOŚĆ DOPIERO PO PRZESŁANIU PRZEZ NAS TEKSTU; 5. PRACA PISANA JEST PRZEZ NAS W CAŁOŚCI LUB MOŻEMY NAPISAĆ JEJ CZĘŚĆ (WEDŁUG UZNANIA); 6. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ EKSPRESOWEJ REALIZACJI ZLECENIA. JEŚLI KLIENT MA SPECJALNE WYMOGI, WÓWCZAS WARUNKI WSPÓŁPRACY SĄ USTALANE INDWYWIDUALNIE!!!!! GWARANTOWANA PEŁNA DYSKRECJA !!!!!! Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami: [użyj formularza kontaktowego], kom.: 791 059 332

Dodane : 2022-01-04 14:55 + czytaj więcej

Oferujemy prace dyplomowe z zakresu: 1. ekonomia, rachunkowość, finanse 2. informatyka, 3. fizyka, 4. budownictwo, 5. logistyka, 6. elektrotechnika, 7. elektronika, 8. inżynieria materiałowa, 9. inżynieria środowiska, 10. mechanika i budowa maszyn, 11. mechatronika, 12. energetyka, 13. filologia polska, 14. filologia angielska, 15. prawo, 16. administracja, 17. zarządzanie, 18. pedagogika, 19. turystyka, 20. fizjoterapia, 21. dietetyka, 22. kosmetologia, 23. pielęgniarstwo. Charakteryzuje nas uczciwość, rzetelność, terminowość, wysoka jakość oferowanych usług i bardzo atrakcyjne ceny.

Dodane : 2022-01-26 15:41 + czytaj więcej

Dzień dobry, witam Cię serdecznie Działam w tym zakresie aż od swoich studiów, zaś firmę prowadzę od początku 2017 roku. Już sam fakt, że działam w oparciu o firmę daje pewną gwarancję, że jakość współpracy ze mną będzie dla Ciebie zadowalająca. Weź to też na logikę - skoro firma utrzymała się na rynku przez tyle lat, muszę robić to dobrze ;) Nie masz czasu przebierać w pięknie wyedytowanych ofertach setek piszących, czy też sprawdzać ich autentyczności? Doskonale rozumiem co znaczy „nie mieć czasu” na coś takiego. Dlatego jeśli trafiłeś tutaj – zostań już ze mną. Bo DOBRZE trafiłeś. Tu znajdziesz odpowiednią pomoc. Wiem, jak robić to dobrze, bo mam wypracowaną metodykę działania, w tym dostęp do odpowiednich narzędzi i źródeł wiedzy. Zakres usług Niezależnie od tego, jaki projekt (lub praca) spędza Ci sen z powiek; niezależnie od stopnia trudności; mogę stanowić realne wsparcie w realizacji tego zadania. Prowadzę fachowe konsultacje w tematyce realizacji (pisania) wszelkich prac / projektów na studia: prace semestralne, zaliczeniowe, dyplomowe (licencjackie, magisterskie, inżynierskie), w tym projekty stricte techniczne, z rachunkowości, analizy, case study itd. Przez lata działalności zetknąłem się z tak wieloma tematami i zadaniami do wykonania, że z całą pewnością będę w stanie pomóc Ci w sposób kompleksowy i rzetelny. Jeśli zatem: - nie masz pomysłu na ten projekt, nie wiesz od czego zacząć lub utknąłeś gdzieś pośrodku, lub - nie masz ani czasu,

Dodane : 2022-01-26 15:31 + czytaj więcej

Doktoranci oferują pomoc przy pisaniu wszelkiego rodzaju prac - dyplomowe, zaliczeniowe, projekty, prezentacje multimedialne, profesjonalny biznesplan, prace dyplomowe we wszystkich kierunkach, językach (angielski, rosyjski, niemiecki itd.) oraz programach (multisim, latex itp). Szybka realizacja, najwyższa jakość, gwarancja antyplagiatowa oraz poprawki wliczone w cenę. Nie reprezentujemy żadnej firmy dlatego nasze ceny są bardzo atrakcyjne.

Dodane : 2022-01-25 21:14 + czytaj więcej

Pomogę w napisaniu pracy dyplomowej/zaliczeniowej z prawa i pedagogiki. Posiadam odpowiednie wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie. Obecnie jestem w trakcie studiów doktoranckich. Piszę również prace z innych dziedzin humanistycznych. Oferuję profesjonalną pomoc oraz atrakcyjne ceny. Zapraszam do współpracy.

Dodane : 2022-01-25 21:14 + czytaj więcej

Oferujemy prace z budownictwa, inżynierii środowiska, informatyki, logistyki,elektrotechniki, fizyki, biologii, biotechnologii, prawa, administracji zarządzania, marketingu i dziedzin pokrewnych. Zapewniamy dyskrecję, najwyższą jakość pracy, uczciwość, niskie ceny. Dajemy gwarancję antyplagiatową.

Dodane : 2022-01-25 21:14 + czytaj więcej

Napiszę pracę magisterską z administracji, prawa, marketingu, zarządzania, logistyki. Prace piszę ponad 10 lat. Posiadam odpowiednie kwalifikacje i duże doświadczenie. Pisałam pace również z innych dziedzin takich jak: ekonomia, zdrowie publiczne, dietetyka, kosmetologia, filologia polska, itp. Posiadam również wiedzę i doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju projektów, obsługuję różne programy. Oferuję prace wysokiej jakości, TANIO i BEZ PLAGIATU.

Dodane : 2022-01-25 21:13 + czytaj więcej

Doktorantka URz udzieli wszelkiej pomocy na studiach. Moje dziedziny to m.in.: 1.Prawo, 2.Administracja, 3.Bezpieczeństwo wewnętrzne, 4.AWF, 4.Historia, 5.WOS, 6.Pedagogika, 7.Kosmetologia, 8.Zarządzanie i marketing. Posiadam bardzo duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji jak i pomocy w pisaniu prac. Rozważę również inne dziedziny poza w.w. Jestem osobą uczciwą, solidną i terminową.

Dodane : 2022-01-25 20:09 + czytaj więcej

Profesjonalna pomoc przy pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych, projektów oraz wszelkich prac akademickich. Nasza grupa składa się z kilku osób, gdzie każdy specjalizuje się w innej dziedzinie. Piszemy także w różnych programach oraz językach. Cechuje nas rzetelność, uczciwość, terminowość, najwyższa jakość oferowanych prac, gwarancja antyplagiatowa oraz NAJNIŻSZE CENY. Zapraszamy!!!

Dodane : 2022-01-25 20:09 + czytaj więcej

Rzetelna pomoc przy pisaniu. Kompetencje uniwersyteckie. Po szczególy zapraszam na priv

Dodane : 2022-01-25 12:47 + czytaj więcej

Chętnie pomogę w redagowaniu w poprawny sposób prac dyplomowych (licencjat, magisterska, inżynierska, podyplomowa) i zaliczeniowych (do szkoły i na studia) oraz w zbudowaniu bibliografii w tematach społecznych, socjologicznych, historycznych, prawnych, administracyjnych, marketingu, zarządzaniu.

Dodane : 2022-01-25 09:01 + czytaj więcej

Witam zaoferuje swoją pomoc przy napisaniu prac magisterskich, inżynierskich, licencjackich, referatów, prac zaliczeniowych itp. Posiadam 15-letnie doświadczenie, pomagam osobom, którzy nie mają czasu na napisanie pracy z rożnych przyczyn. Zajmuję się także pisaniem wypracowań, zaliczeń i redagowaniem tekstu, a także poprawą plagiatu praktycznie z każdej dziedziny. Oferuję rzetelną i profesjonalną pomoc. Gwarantuje satysfakcję i rzetelną pomoc na każdym etapie. Pomogę również w dokończeniu jeśli są rozpoczęte. Zachęcam do współpracy. Więcej informacji udzielę przez emalia.

Dodane : 2022-01-25 08:41 + czytaj więcej

Masz problemy z napisaniem pracy zaliczeniowej, licencjackiej czy magisterskiej? Chętnie Ci pomogę. Mam kilkuletnie doświadczenie w pisaniu prac. Każda z nich powstaje od podstaw, nie korzystam z gotowych prac, ani z materiałów z internetu. 1.Analiza wstępna 2.Analiza wskaźnikowa (obliczenie wskaźników i ich interpretacja) 3.Analiza sytuacji majątkowej 4.Analiza sytuacji finansowej 5.Analiza sytuacji ekonomicznej 6.Analiza sytuacji rynkowej 7.Analiza sytuacji pieniężnej 8.Analiza z zastosowaniem mierników syntetycznych 9.Podsumowanie i wnioski z przeprowadzonej analizy Wszystkie prace są oryginalne i tworzone od podstaw. Sprawnie i terminowo!!!

Dodane : 2022-01-25 01:05 + czytaj więcej

Zapraszam do kontaktu, odpowiem na każde pytanie.

Dodane : 2022-01-24 10:39 + czytaj więcej

Strona 1 z 4
Strona : 1/ 2/ 3/ 4/
zamknij
Zamknij