rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 14 660   |   Dodanych dzisiaj: 1 685

Zatrudnię osobę do Sortowni

Zatrudnię osobę do Sortowni
Zatrudnię osobę do sortowni produktów znajdującej się W Rzeszowie Al.Józefa Piłsudskiego 34 Zapewniamy; - Stabilną pracę - Możliwość rozwoju - Premie i bonusy - Szkolenie Za ...

MIESZKANIE - NOWE MI ...

CENA:
475000


Zobacz
Nauka > Korepetycje [ 109 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Chętnie pomogę w napisaniu projektów w języku JAVA, C# i SQL. Okienka lub sieć. Pomagam w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, dyplomowych, zaliczeniowych, w przygotowywaniu prezentacji.

Dodane : 2023-03-12 19:45 + czytaj więcej

Witam, Udzielę korepetycji z przedmiotu matematyka na poziomie podstawowym. Oferuję przygotowanie do matury, doraźną pomoc dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Jestem absolwentem Politechniki Rzeszowskiej, a także posiadam 4 letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Cena 40zł za 45 minut korepetycji. Preferowany obszar to północna część Rzeszowa oraz gmina Trzebownisko, lecz jestem gotów rozważyć każdą ofertę indywidualnie.

Dodane : 2023-03-25 15:10 + czytaj więcej

Udzielę korepetycji z matematyki uczniom szkół podstawowych oraz średnich. Oferuję pomoc w odrabianiu zadań domowych, nadrabianiu zaległości, przygotowaniu do sprawdzianów, kartkówek oraz egzaminów: maturalnego i ósmoklasisty. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Dojeżdżam do uczniów na terenie Rzeszowa. Istnieje również możliwość przeprowadzenia zajęć w formie online. Na wszelkie pytania odpowiem w wiadomości lub telefonicznie. Zapraszam do współpracy.

Dodane : 2023-03-16 21:25 + czytaj więcej

Dzień dobry! Jestem absolwentką Politechniki Rzeszowskiej. Oferuję korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie i kilkudziesięciu zadowolonych ze współpracy Rodziców oraz Uczniów. Spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze - łatwo nawiązuję kontakt z Uczniem. Jestem na bieżąco z wymaganiami. Pomagam nadrabiać zaległości a także zrozumieć bieżący materiał. Przygotowuję do kartkówek, sprawdzianów i egzaminu ósmoklasisty. Cena lekcji: - online*: 50 zł/60min.; platforma/komunikator do uzgodnienia; - stacjonarnie u Ucznia: 50 zł/60 min. (dodatkowo płatny dojazd - w zależności od lokalizacji: 10-20 zł); materiały dodatkowe w cenie lekcji. Możliwe terminy weekendowe. Zapraszam do kontaktu (nie zawsze mam możliwość odebrania połączenia, w takim wypadku proszę o wiadomość - oddzwonię). *Zajęcia online mają taką samą jakość jak spotkania na żywo. Korzystam z wirtualnej tablicy i tabletu graficznego, co nie umniejsza wartości prowadzonej lekcji, a niejednokrotnie jest dogodniejszym rozwiązaniem. Uczeń widzi co rozpisuję krok po kroku. Oboje jednocześnie widzimy zadanie do zrobienia na ekranie monitorów.

Dodane : 2023-03-16 18:25 + czytaj więcej

Witam. Jestem absolwentką kierunku Technologia Chemiczna na Politechnice Rzeszowskiej i chętnie pomogę uczniom klas 1-8 w realizacji bieżącego materiału, oferuję pomoc w rozwiązaniu trudności z danym materiałem, przygotowanie do kartkówki czy sprawdzianu. Udzielam korepetycji zarówno z chemii jak i z matematyki. Mam kilkuletnie doświadczenie indywidualnej pracy z uczniami oraz w przygotowaniu do testu ósmoklasisty. Udzielam korepetycji stacjonarnie w prywatnym mieszkaniu na osiedlu Drabinianki. Zapraszam do kontaktu telefonicznego: 796999291

Dodane : 2023-03-15 21:20 + czytaj więcej

Witam. Nauczycielka języka niemieckiego oferuje pomoc w nauce dzieciom, młodzieży i dorosłym. Przygotowuję do matury, egzaminów, wyjazdów zagranicznych, certyfikatów, pomagam też w bieżącej nauce. Dostosowuję sposób nauczania do indywidualnych potrzeb każdego ucznia oraz udostępniam materiały. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Zapewniam miłą atmosferę :) Serdecznie zapraszam.

Dodane : 2023-03-08 23:05 + czytaj więcej

Jestem lektorką języka angielskiego w szkołach językowych oraz na uczelni, udzielam korepetycji z języka angielskiego od ponad 10 lat. Prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania. Oferuję pomoc w przygotowywaniu do egzaminów ósmoklasisty, maturalnego (według nowych zasad) oraz w nadrabianiu zaległości. Zajęcia prowadzę w domu lub w domu ucznia na osiedlu Baranówka i okolicach. Możliwe są również lekcje online oraz godziny poranne. Proszę o kontakt telefoniczny.

Dodane : 2023-02-28 18:21 + czytaj więcej

Angielski - korepetycje, tłumaczenia u doświadczonego nauczyciela. Przygotowanie do matury, egzaminu 8-klasisty, wyjazdów zagranicznych, certyfikatów międzynarodowych, pomoc przy zadaniach domowych oraz konwersacje. BUSINESS ENGLISH. Udostępniam materiały do nauki. Miła atmosfera, sposób nauczania dopasowany do każdego ucznia. MOŻLIWE LEKCJE ONLINE. Zapraszam! Tel. 605187190

Dodane : dziś, 13:41 + czytaj więcej

Chcesz nauczyć się języka angielskiego w skuteczny i przystępny sposób? Jest to możliwe! Szczegółowa oferta: - Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty (kurs roczny lub 2-letni) - Przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym (kurs roczny lub 2-letni) - Ogólny kurs językowy dla młodzieży (kompleksowe zajęcia dodatkowe) - Ogólny kurs językowy dla osób dorosłych - Zajęcia w grupach 2-3 osobowych - Pakiet zajęć gramatycznych „Grammar Revision” (Pakiet Basic - 15 lekcji, Pakiet Advanced – 30 lekcji) - Pakiet tematycznych zajęć konwersacyjnych (15 lekcji) Chcesz zapisać się na lekcje? Masz dodatkowe pytania? Zapraszam do kontaktu!

Dodane : dziś, 13:16 + czytaj więcej

Udzielę lekcji z języka angielskiego uczniom klas 1-8, szkół średnich oraz dorosłym. Na co dzień pracuję w szkole językowej, posiadam wykształcenie kierunkowe, 5-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego oraz przygotowanie pedagogiczne. Metody nauczania dobieram indywidualnie do potrzeb uczniów, zapewniam materiały i pomoce naukowe.Chętnie pomogę przygotować się do egzaminów,wytłumaczę gramatykę i poćwiczę mówienie. Dojazd do ucznia( w zależności od lokalizacji), zajęcia u nauczyciela lub zajęcia online. Tel. 607 948 198. 60min/70zł. korepetycje dla dzieci i młodzieży - z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej. Stanowią one wsparcie dla uczniów oraz umożliwiają wyrównanie braków i nadrobienie zaległości. Pomagają opanować bieżący materiał przerabiany w szkole. przygotowanie do egzaminów - ósmoklasisty oraz maturalny, w oparciu o aktualną podstawę programową i arkusze egzaminacyjne zajęcia dla najmłodszych - dla dzieci, które zaczynają naukę języka, zajęcia z dużą ilością zabaw i gier językowych, które pomogą oswoić się z językiem, poznać słówka oraz podstawowe zwroty. zajęcia online - zajęcia dla wszystkich grup wiekowych. Zajęcia będą prowadzone przy użyciu komunikatów skype lub zoom. zajęcia konwersacyjne - zajęcia zarówno dla dzieci i młodzieży (nauka płynnego wypowiadania się w języku obcym), jak i dla osób dorosłych, które planują podróż, wyjazd służbowy lub zamierzają zdawać egzaminy ustne. nauka języka od podstaw - dla wszystkich grup wiekowych, indywi

Dodane : dziś, 13:16 + czytaj więcej

Oferuję lekcje gry na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Możliwość nauki u cznia w domu. Miła i fajna atmosfera. Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem. Kontakt 794-563-602

Dodane : dziś, 10:46 + czytaj więcej

Udzielę korepetycji z języka francuskiego oraz włoskiego. Wszystkie informacje pod nr tel. 692832542.

Dodane : dziś, 10:01 + czytaj więcej

Profesjonalne korepetycje z języka angielskiego, wszystkie poziomy zaawansowania. Duże doświadczenie w szkolnictwie oraz udzielaniu korepetycji. Pomoce naukowe wliczone w cenę.

Dodane : dziś, 07:06 + czytaj więcej

Profesjonalne korepetycje z języka angielskiego, wszystkie poziomy zaawansowania. Duże doświadczenie w szkolnictwie oraz udzielaniu korepetycji. Pomoce naukowe wliczone w cenę. 

Dodane : dziś, 07:06 + czytaj więcej

Nazywamy się Adrian i Ewelina, jesteśmy dwójką studentów kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Rzeszowskim. Oferujemy korepetycje dla: > uczniów szkół ponadpodstawowych: angielski (zakres rozszerzony), biologia (zakres rozszerzony) oraz chemia (zakres rozszerzony) > uczniów szkół podstawowych (pomoc w odrabianiu lekcji, podczas nauki do kartkówek i sprawdzianów oraz wyjaśnienie zagadnień z bieżących tematów w szkole) Lekcje mogą odbywać się wraz z dojazdem do ucznia, w naszych miejscach zamieszkania (centrum Rzeszowa) oraz istnieje również możliwość spotkań online. kontakt: tel. 881714304 tel. 725161832

Dodane : 2023-03-26 18:10 + czytaj więcej

Strona 1 z 8
Strona : 1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/
zamknij
Zamknij