rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 10 828   |   Dodanych dzisiaj: 533

Agregat pradotwórczy K&S Diesel nie ...

Agregat pradotwórczy K&S Diesel nie ...
Do sprzedania agregat prądotwórczy K&S KS9200HDES01/3/ATSR wraz z automatyką. Agregat został zakupiony 01.12.2021 r.(do wglądu faktura VAT). Agregat jest nieużywany, fabrycznie z ...

BLIŹNIAKI BLISKO RZE ...

CENA:
787000


Zobacz

Przytulne dla 2 osób ...

CENA:
1950


Zobacz
Motoryzacja > Sprzedam > samochody [ 519 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Witam kontakt tylko telefoniczny Skup aut,skup traktorów,skup przyczep,skup koparek,skup motocykli,skup quadów Nasza firma zajmuje się profesjonalnym skupem samochodów Skupujemy samochody wszystkich marek również bez przeglądu i ubezpieczenia Skupujemy samochody, osobowe,terenowe,dostawcze,wywrotki, busy, kontenery,lawety,i samochody specjalne Skupujemy również Ciągniki rolnicze,koparki, przyczepy, Motocykle, quady, skutery,motocykle PRL ,motory zabytkowe Oferujemy darmową wycenę Darmowy dojazd do państwa Miła i fachową obsługę Płacimy gotówką lub przelewem przy podpisaniu umowy Atrakcje ceny Zadzwoń 885011126

Dodane : 2026-06-07 13:20 + czytaj więcej

Sprzedam zadbanego Forda Focusa Kombi z ekonomicznym i sprawdzonym silnikiem 1.5 TDCi o mocy 120 KM. Samochód od nowości użytkowany był przeze mnie. Pomimo firmowego pochodzenia auto nie było pojazdem flotowym przekazywanym pomiędzy pracownikami. Od początku pozostawało do mojej wyłącznej dyspozycji i było użytkowane przez jednego kierowcę. Większość przebiegu została wykonana podczas dłuższych tras, co miało korzystny wpływ na stan silnika, układu napędowego oraz osprzętu. Samochód nie był wykorzystywany do przewozu towarów ani ciężkich ładunków. Auto zostało wykupione przeze mnie z leasingu w czerwcu 2023 roku przy przebiegu około 215 000 km. Od tego czasu użytkowane sporadycznie. Wszystkie przeglądy i naprawy wykonywane były wyłącznie w Autoryzowanym Serwisie Ford. Pełna historia serwisowa dostępna od nowości. Samochód jest bezwypadkowy, bez napraw blacharskich, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Silnik pracuje prawidłowo, zawieszenie nie wymaga napraw, a samochód jest gotowy do dalszej eksploatacji. Przy przebiegu około 220 000 km został wymieniony kompletny rozrząd, dzięki czemu nowy właściciel nie będzie musiał ponosić tego kosztu w najbliższym czasie. Najważniejsze informacje: rok produkcji 2018 silnik 1.5 TDCi 120 KM przebieg 223 250 km krajowy samochód od nowości jeden użytkownik pełna historia serwisowa ASO Ford bezwypadkowy rozrząd wymieniony przy 220 tys. km dwa kluczyki Samochód sprzedaję jako osoba prywatna. Na życzenie ud

Dodane : 2026-06-04 21:10 + czytaj więcej

Peugeot 308SW Blue HDi z 2019roku z silnikiem 2.0 . Dynamiczny i oszczędny, idealny na dłuższe trasy i do miasta. Wersja GT bogato wyposażona, gotowa do jazdy bez dodatkowych nakładów .Wymieniony rozrząd . Stan techniczny jak i wizualny bardzo dobry, tylne szyby przyciemnione Przegląd i OC ważne . Silnik 2.0 bezawaryjny jeden z najlepszych silników Peugeota ,emisja spalin EURO 6 Pierwsza rejstracja : 23.05.2019 Przebieg (km): 132.000 km. Moc silnika (KM): 188 Km Napęd: na przód Skrzynia biegów niezawodna płynna w działaniu Japońska Automat EAT8 . Siedzenia przednie podgrzewane .Tapicerka siedzeń alkantara. SYSTEM POWIADAMIANIA sos Rodzaj paliwa: Diesel .Liczba drzwi: 5 Liczba Opony Michelin w bardzo dobrym stanie. Samochód sprawny gotowy do jazdy bez dodatkowych nakładów.

Dodane : 2026-06-03 22:15 + czytaj więcej

Na sprzedaż oferuję Hondę Civic hatchback pochodzącą z polskiego salonu Sigma-Car w Rzeszowie. Samochód w pełni sprawny, bez ukrytych wad - gotowy do dalszej bezproblemowej eksploatacji. Najważniejsze informacje: Auto z polskiego salonu (Sigma-Car Rzeszów) Bezwypadkowe i bezkolizyjne Lakier w całości oryginalny Serwisowane regularnie w ASO oraz renomowanym serwisie w Rzeszowie (pełna historia do wglądu) Brak poważnych usterek i awarii – auto użytkowane na bieżąco i dbane Stan techniczny i dodatkowe prace: Wykonana profesjonalna konserwacja podwozia Samochód nie wymaga żadnego wkładu finansowego Dodatki w cenie: Komplet opon letnich Komplet opon zimowych Bagażnik dachowy (belki) Dla kupującego: Na życzenie udostępniam samochód do sprawdzenia w ASO Honda lub dowolnej stacji diagnostycznej. Kontakt: Proszę o kontakt wyłącznie osoby poważnie zainteresowane zakupem. Handlarzom i komisom dziękuję - nie jestem zainteresowany współpracą.

Dodane : 2026-06-02 14:15 + czytaj więcej

SKUP AUT OSOBOWYCH CIĘŻAROWYCH BUSÓW WYWROTEK KOPAREK TRAKTORÓW LAWET SZYBKA I MIŁA OBSŁUGA GOTÓWKA PRZY PODPISANIU UMOWY ZADZWOŃ 697 589 864

Dodane : 2026-05-29 07:40 + czytaj więcej

Witam serdecznie !!! Jestem osobą prywatną i mam do sprzedania bardzo ładnego FORDA FOCUS kombi z 2018 roku w pięknym granatowym kolorze. Największą zaletą tego auta jest to, że pochodzi ono z Polskiego Salonu i posiada znikomy przebieg bo zaledwie 83000 kilometrów, który został zrobiony w trasie. Ford ma bardzo dobry, trwały i prosty czterocylindrowy silnik w dieslu 1.5 o mocy 120 koni, a średnie spalanie to tylko 4- 5 l/100 km! Focus jest 5-drzwiowy, bardzo praktyczny, z przestronnym wnętrzem i dużym bagażnikiem. Auto było regularnie serwisowane, a wszystkie naprawy wykonywane były na bieżąco. Samochód jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, nie wymaga wkładu finansowego. W ubiegłym roku po mimo tego, że wyglądał dobrze przeszedł profesjonalny auto detailing to znaczy z zewnątrz karoseria auta została wypolerowana, a całe wnętrze zostało odświeżone. Co sprawiło, że auto wygląda naprawdę rewelacyjnie, w ogóle nie widać po nim zużycia. Focus wart jest zainteresowania ze strony każdej jednej osoby, która szuka prostego, rodzinnego, ekonomicznego, pakownego i niedrogiego auta w utrzymaniu. Ford cały czas był garażowany i dbany. Silnik pracuje równo i ładnie, jest czysty, suchy , bez wycieków i nie był myty. Jeśli Pan lub Pani szuka ładnego, zadbanego i co najważniejsze auta z polskiego salonu to zapraszam do oglądnięcia i zakupu w Rzeszowie. Wyposażenie Forda: Klimatyzacja, ABS, ESP, kontrola trakcji, Komplet poduszek powietrznych (przednie, boc

Dodane : dziś, 15:48 + czytaj więcej

Witam !!! Mam do sprzedania bardzo ładnego Fiata 126p wersja TOWN. Największą zaletą Malucha jest to, że jest ono całe w orginale wraz z wszystkimi szybami. Autko z 1999 roku, ale naprawdę po mimo wieku jest w wyjątkowym stanie bez najmniejszego pęcherzyka ponieważ po zakupie był rozbrojony i zakonserwowany najdokładniej jak tylko można było na owe czasy. Fiacik jeździ tylko i wyłącznie latem, stąd taki stan jak na zdjęciach, choć w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej. Wszystkie wymiany oleju były robione na czas a przy przebiegu 30 tys km był wymieniony rozrząd. Obecnie auto ma 50364 km i jest bez najmniejszego wkładu. Zapraszam serdecznie znawców marki i nie tylko na oględziny i zapewniam, że powyższy opis jest w 100% prawdziwy. Jest to jeden z nielicznych Fiacików w takim stanie w Polsce i na świecie. Auto dla Konesera lub miłośnika Fiata 126p. Jest to autko mojego Ojca, który używa je w słoneczne dni latem i o którego dba najlepiej jak potrafił a wie jak bo w młodości miał kilka Fiacików a ten jest jego perełką, którą chce oddać w dobre ręce. Poniżej podaję numer do Ojca, właściciela maluszka. Na wszelkie dodatkowe pytania odpowiem telefonicznie : 724263490

Dodane : dziś, 15:47 + czytaj więcej

cena: 1500 zł
Sprzedam opla Astre kombi ,rok produkcji 2006 ,silnik 1,7 isuzu. Stan dobry.

Dodane : dziś, 13:35 + czytaj więcej

cena: 29 zł
Sprzedam opla astrę J 1,6 benzyna ,skrzynia manualna ,2015 rok ,pierwsza rejestracja 2016 ,stan bdb z polskiego salonu ,oryginalny przebieg 94000!!!! , od osoby prywatnej cena 29 500 , 2 komplety opon ,zimowe i letnie michelin.Auto do jazdy !!!

Dodane : dziś, 13:34 + czytaj więcej

WITAM wszystkich zainteresowanych moim ogłoszeniem posiadam do sprzedania fajnie kultowe auto Marki BMW X3 z niezniszczalnym silnikiem czyli 3.0 Diesel z mega fajnym wyposażeniem jak i z niskim przebiegiem 228421 KM XDRIVE 4X4 z automatyczną skrzynią biegów i pięknym beżowym środkiem autko ogólnie jest w BDB stanie technicznym jak i wizualnym pod kątem mechanicznym to jest sprawny w 100% silnik bez wycieków ma swoją MOC i ładnie pracuje jak ktoś zna te jednostkę to wie że nie ma żadnego problemu z tym silnikiem i jest jeden z najlepszych jednostek montowanych w BMW SKRZYNIA również działa bez zarzutu zmienia biegi jak powinno nie przeciąga i nie szarpie zawieszenie jak inne pod zespoły wszystko w porządku co do blacharki to jest bez rdzy jak i bez oznak korozji ładnie się prezentuje jak na swoje lata lecz wiadomo nie jest to auto nowe ze salonu i posiada jakieś znikome mankamenty lakiernicze w postaci RYSEK co do środka to jest bardzo ładny czysty i nie powycierany jak widać na załączonych zdjęciach BMW w ostatnim czasie przeszło serwis Olejowy jak i wszystkich filtrów posiada także Długie Opłaty na Rok. WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL 8.8.1.7.2.2.6.7.1. ( INTERESUJE MNIE TAKŻE ZAMIANA ZA INNE AUTO Z DOPŁATĄ W DWIE DTORNY )

Dodane : dziś, 13:34 + czytaj więcej

Sprzedam peugeot 207 1.6 HDi 92km lift 5 dzwi, rok produkcji 2010.Przebieg 228tys stan bardzo dobry, klimatyzacja nabita i sprawna, zawieszenie nic nie stuka. Pierwszy właściciel w Polsce od 2021 roku,użytkowany przez kobietę, przegląd do stycznia 2027r ubezpieczenie do marca 2027r z przodu nowe opony wielosezonowe kupione w styczniu 2026, elektryczne szyby przód,

Dodane : dziś, 13:34 + czytaj więcej

Witam na wstępie zaznaczę, że jest to ogłoszenie grzecznościowe więc pytania proszę kierować pod podany numer telefonu. Do sprzedania jest Mercedes A140 z roku 1998 z silnikiem 1.4 benzyna oszczędny zadbany. Z pewnością jeszcze komuś posłuży Podana cena podlega negocjacji samochód znajduje się w Głogowie Małopolskim zapraszam więcej pytania proszę kierować pod numer telefonu 574 795 303

Dodane : dziś, 12:57 + czytaj więcej

Witam wszystkich posiadam do sprzedania Fajne zgrabne a zarazem mega oszczędne Autko jakim jest Fiat Punto z 2006r z silnikiem 1.2 Benzyna z Gazem co daje nam naprawdę oszczędną jazdę w dzisiejszych czasach autko również jest na wyposażeniu w Klimatyzacje działającą jak i również wspomaganie kierownicy CITY w sam raz na dojazdy do pracy czy do szkoły a nawet i dla starszej osoby Fiacik jest sprawny mechanicznie silnik bez wycieków ładnie pracuje na Gazie jak i na benzynie zawieszenie jak inne pod zespoły wszystko w porządku co do blacharki to również władnym stanie bez rdzy korozji jak i bez dziur jednym słowem nie jest zgnity i ładnie się prezentuje jak na załączonych zdjęciach lecz wiadomo auto swoje lata ma i nie jest nowy ze salonu posiada również opłaty ważne Gaz do 2036 posiadam również komplet nowych opon zimowych ( DOŻUCE ZA DOPŁATĄ ) WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL 8.8.1.7.2.2.6.7.1.

Dodane : dziś, 12:21 + czytaj więcej

Witam posiadam do sprzedania za nie wielkie pieniądze autko Marki Peugeot 307 z silnikiem mega oszczędnym i dynamicznym czyli 2.0 Diesel w sam raz na dojazdy do pracy czy do szkoły a nawet i na jakieś trasy bo naprawdę mało pali i jest sprawny w 100% a zarazem nie jest zgnity co do blacharki to jest w ładnym stanie bez rdzy jak i bez oznak korozji progi jak i spód auta w BDB stanie jak wyżej napisane nie jest w ogóle zgnity lecz wiadomo nie jest to auto nowe i nie wyjechało ze salonu pod kątem mechanicznym sprawny wraz z Klimatyzacją silnik bez wycieków ładnie pracuje na zimnym jak i na ciepłym silniku zawieszenie jak inne pod zespoły wszystko w porządku posiada również opłaty ważne środek czysty i zadbany WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL 8.8.1.7.2.2.6.7.1.

Dodane : dziś, 12:20 + czytaj więcej

Witam posiadam do sprzedania Fajne rodzinę Autko jakim jest Citroen C4 Picasso z silnikiem Benzynowym czyli 1.6 Citroen ogólnie jest w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym co do blacharki to jest w ładnym stanie bez rdzy dziur jak i bez oznak korozji nie jest także poobijany jak i pozaginany ładnie się prezentuje jak na swoje lata mechanicznie wszystko sprawne silnik ładnie pracuje i ma swoją moc jest także bez wycieków zawieszenie jak inne pod zespoły wszystko w porządku nic nie stuka nic nie puka prowadzi się go pewnie i przyjemnie ma przejechane jedyne 195487km auto przeszło świeży przegląd wiec jest na cały Rok OC do końca Roku Autko w sam raz dla dużej rodziny bo naprawdę jest mega wygodny przestrony i pakowny środek czysty i zadbany w jednych rękach 10 lat . ZAINTERESOWANYCH OGŁOSZENIEM WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL 8.8.1.7.2.2.6.7.1.

Dodane : dziś, 12:20 + czytaj więcej

Strona 2 z 35
zamknij
Zamknij