*** Zdjęcie główne stanowi wizualizację przykładowej aranżacji salonu, ponieważ lokal wymaga obecnie dostosowania do współczesnych standardów ***
Na sprzedaż kompaktowa kawalerka o powierzchni 22,5 m2˛ położona na czwartym piętrze niskiego bloku w centrum Rzeszowa przy ul ks. Jałowego, w bliskim sąsiedztwie Galerii Rzeszów.
Mieszkanie posiada oddzielną kuchnię z oknem oraz balkon i piwnicę a jego ustawny układ, pozwala na stworzenie nowoczesnego mikroapartamentu inwestycyjnego lub komfortowej przestrzeni dla singla / studenta.
Doskonała lokalizacja, która pracuje na wartość nieruchomości - ścisłe centrum Rzeszów, w zasięgu kilku minut pieszo:
-galeria handlowa
-uczelnie
-dworzec autobusowy
-pełna infrastruktura usługowa
To propozycja idealna dla:
*inwestora pod najem długoterminowy lub krótkoterminowy;
*studenta, jako alternatywa wynajmu;
*osoby szukającej nieruchomości w ścisłym centrum.
Czynsz administracyjny wynosi ok. 350 zł.
Cena: 320 000 zł do negocjacji.
(Uwaga: rzut ma charakter poglądowy i nie odzwierciedla rzeczywistych wymiarów, a jedynie przedstawia rozmieszczenie pomieszczeń)
Biuro OMEGA Nieruchomości
ul. Asnyka 10 Rzeszów
kom. 883 889 44 / 17 85 25 550









ogłoszenie












