rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 10 960   |   Dodanych dzisiaj: 754

Stolarz meblowy

Stolarz meblowy
Zatrudnimy na stanowisko stolarz meblowy -miejsce pracy Stobierna koło Rzeszowa Wykonywanie mebli (skrzyniowych, szkieletowych) na podstawie dokumentacji technicznej lub szkic ...

Centrum, 79 m2, biur ...

CENA:
3500

Zobacz
Ogłoszenie # 55159262
Dane podstawowe
kategoria :
Nieruchomości > Sprzedam
tytuł :
dobra cena/super lokalizacja
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 1 dzień do : 2026-05-13
wyświetleń :
69 razy
cena :
546000 PLN
Treść ogłoszenia
z potencjałem/rejon PRz/zielona okolica

Do sprzedania mieszkanie o pow. 61,70 m2 zlokalizowane na ul. Dąbrowskiego na III piętrze w niskim bloku z cegły z lat 50-tych.

Dwustronne - pnwsch/pdzach, składa się z:

3 niezależnych pokoi
osobnej jasnej kuchni
łazienki
wc
przedpokoju
dodatkowo posiada piwnicę ok. 8 m2, nie ma balkonu

Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji, przestronne, o funkcjonalnym układzie, czynsz ok. 1100 zł/mies w tym zimna i ciepła woda, ogrzewanie, śmiecie, fundusz remontowy.

Fantastyczna lokalizacja zarówno dla siebie jak i pod wynajem - cicha i spokojna okolica, po sąsiedzku park, sklepy, usługi, przystanki MPK, szkoła, wyższa uczelnia PRz. Niedaleka odległość do centrum, dobra komunikacja z innymi rejonami miasta.

c. 546 000 zł do negocjacji

Powyższy opis ma charakter informacyjny i został przygotowany w oparciu o informacje uzyskane od właściciela.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

tel. 793 389 271
Dane dodatkowe
powierzchnia :
62 m2
cena za m2 :
8 806 zl
piętro :
3 / 3
pokoje :
3