Wynajmę jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m², zlokalizowane w Rzeszowie ul. Powstańców Listopadowych 2 D, położone na 2. piętrze w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z salonu wraz z przestronną kuchnią, pokoju, łazienki wraz z wanną i prysznicem oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy loggia o powierzchni około 10 m. kw.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. W kuchni znajduje się lodówka, kuchenka indukcyjna, piekarnik, mikrofala, zmywarka. W salonie znajduje się duża, wygodna sofa rozkładana, stół z krzesłami oraz szafki. Drugi pokój wyposażony jest w łóżko oraz dużą szafę. Łazienka jest funkcjonalna, wyposażona w wannę wraz z prysznicem oraz pralka.
Mieszkanie jest bardzo jasne, przestronne, dużym atutem jest spokojna okolica oraz dobra komunikacja z pozostałymi częściami miasta. W okolicy zlokalizowany park, sklepy, przystanek, szkoła i przedszkola.
Czynsz najmu: 2000 zł + opłata administracyjna + prąd według zużycia
Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Wokół bloku nie ma problemu z parkowaniem samochodu.
Mieszkanie dostępne od marca .
Mam do wynajęcia również kawalerkę w Rzeszowie ul. Rejtana 26 za Millennium Hall.. Kawalerka umeblowana i dostępna od zaraz... Koszt z czynszem 2000 zł.
Zapraszam








ogłoszenie















