Wszyscy szukają dużych kobiet bo na nią można plecak włożyć przytargał zakupy wodę dwie siaty sprzęt domowy gadżety psa w transporterze akwarium itd a facet będzie niósł sakieweczke i piwo
Tacy to teraz ludzie
Po co mu malutka pani żeby on dźwiga toboly.
Wiadomo że wybierze wielgachna jeszcze dziecko na nią włoży. Po co mu mała pani.
Teraz już nie ma prawdziwych mężczyzn z charakterem uważają ze skoro jest uprawnienie to niech se radzi sama.
Chce skakać na bandzie niech skacze chce jechać do dżungli niech jedzie chce za granicę niech jedzie sama. Zero troski opieki empati. Tylko trzeba sobie uświadomić że świat nigdy nie był tak nie bezpieczny jak teraz. A kobieta jest poczwórne narażona na niebezpieczeństwa.
Takie to wszystko zniewiesciale i lalusiowate.
I wy chcecie budować społeczeństwo.








ogłoszenie













