Witam wszystkich posiadam do sprzedania Fajne zgrabne a zarazem mega oszczędne Autko jakim jest Fiat Punto z 2006r z silnikiem 1.2 Benzyna z Gazem co daje nam naprawdę oszczędną jazdę w dzisiejszych czasach autko również jest na wyposażeniu w Klimatyzacje działającą jak i również wspomaganie kierownicy CITY w sam raz na dojazdy do pracy czy do szkoły a nawet i dla starszej osoby Fiacik jest sprawny mechanicznie silnik bez wycieków ładnie pracuje na Gazie jak i na benzynie zawieszenie jak inne pod zespoły wszystko w porządku co do blacharki to również władnym stanie bez rdzy korozji jak i bez dziur jednym słowem nie jest zgnity i ładnie się prezentuje jak na załączonych zdjęciach lecz wiadomo auto swoje lata ma i nie jest nowy ze salonu posiada również opłaty ważne Gaz do 2036 posiadam również komplet nowych opon zimowych ( DOŻUCE ZA DOPŁATĄ )
WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL 8.8.1.7.2.2.6.7.1.














ogłoszenie













