Witam
Jestem po tzw przejściach
Zostałam sama z dziećmi. Jestem 40+.
może nie mam wiele do zaoferowania. Powiem tylko że lubię szczerość, cenię oddanie i odwzajemniam miłość.
Gry w udawanie nie dla mnie.
Fałsz i zdrady to nie moja bajka.
Nie mam też czasu na zawołanie.








ogłoszenie













