Witajcie drogie nieznajome zgromadzone gdzieś tam po drugiej stronie ekranu :-)
Z tej strony wita was pewien miły, wysoki (2m), błękitnooki, trzydziestoparolatek (a dokładniej 35 latek). Z Rzeszowa który tutaj żyje mieszka i pracuję :-)
Co więcej mogę o sobie powiedzieć...
Posiadam wyższe wykształcenie.
Noszę okulary (tak jakby kogoś to obchodziło).
Jestem w pewnym sensie molem książkowym co nie oznacza iż jesienią ukrywam się gdzieś tam pod kocem i nigdzie się nie ruszam aż do wiosny! Wręcz przeciwnie kocham spacery te dłuższe jak i krótsze czy to po Rzeszowie czy to tam gdzie akurat się wybiorę by zwiedzać wprawdzie zwykle kończy się to pewnym zagubieniem lecz... Od czego mamy mapy w telefonach :-)
Kocham zwierzęta natomiast koty kochają mnie ot nie rozumiem owej miłości jednak jakoś mi ona nie wadzi.
A kogo poszukuję?
Kobiety młodszej bądź starszej w końcu wiek to tylko liczba a i tak trzeba się dogadywać i zazębić dlatego też nie mam zamiaru stawiać sprawy na ostrzu noża w końcu mogę trafić na nową znajomą, przyjaciółkę, rozmówczynię, najgorszego wroga, bądź na miłość życia kto wie obecnie nie wiem kto się odezwie :-)
Dlatego też jeśli również czujesz się samotna... zawsze możemy pogadać w końcu nie pogryziemy się przez nasze wspaniałe cyfrowe okna na świat.
Pozdrawiam i do usłyszenia!








ogłoszenie










