Ilość ogłoszeń: 14 142   |   Dodanych dzisiaj: 1 610

Kelner/Barman

Kawiarnia CORNELLI w Galerii Nowy Świat poszukuje osoby dyspozycyjne do pracy na stanowisku KELNER/BARMAN. Oferujemy umowę o pracę i elastyczny grafik. Osoby chętne do przy prosimy ...

Skup samochodów cały ...

CENA:
20000

Zobacz
Ogłoszenie # 14375187
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
Team leader /Pracownik magazynu- NIEMCY
wyświetleń :
22 razy
cena :
70 PLN
Team leader /Pracownik magazynu- komisjonowanie produktów spożywczych- Praca w Niemczech

Lokalizacja: Niemcy, Oldenburg
Praca na dwie zmiany
Zakres obowiązków:
- pakowanie towarów
- zbieranie zamówień w celu wysyłki do supermarketów
- transport towarów za pomocą wózka elektrycznego
- sprawdzanie kompletności zapakowanych towarów
- praca z systemem Pick by Voice
Oczekiwania pracodawcy:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy (mile widziany własny samochód)
- zaangażowanie i motywacja do pracy na dłuższy okres czasu
- umiejętność pracy w zespole
- dobra kondycja fizyczna
Pracodawca oferuje:
- samochód służbowy
- atrakcyjna stawka godzinowa+ dodatki i premie
- niemiecka umowa o pracę
- zakwaterowanie, ubezpieczenie
- bezpłatna odzież i obuwie robocze
- możliwość pobierania zaliczek
- wsparcie polskiego koordynatora
Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń:Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414
Wiktoria + 48 570 901 913

Więcej informacji znajdziesz na www.klaverteam.com oraz na FB: https://www.facebook.com/Klaverpraca
Zdjęcia
telefon :
570 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [20]