rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 16 507   |   Dodanych dzisiaj: 1 698

ATRAKCYJNY LOKAL 60m, 2 wejścia, Wy ...

ATRAKCYJNY LOKAL 60m, 2 wejścia, Wy ...
Cena do negocjacji, ogłoszenie bezpośrednie - od właściciela, Do wynajęcia nowy lokal 60 m z dwoma osobnymi wejściami, zapleczem socjalnym, osobno opomiarowanymi mediami. Nadaje ...

Sprzątanie / Pracown ...

CENA:
3000


Zobacz

Mieszkanie do wynaję ...

CENA:
2500


Zobacz

wynajem mieszkania B ...

CENA:
1500


Zobacz
Ogłoszenie # 13130594
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
BOLT-TAXI nowe auta,do68%prowizji,wypłat pozmianie
data dodania :
2021-11-22 19:38 - ważne jeszcze 16 dni do : 2021-12-22
wyświetleń :
142 razy
cena :
3000 PLN
Treść ogłoszenia
Szukasz lekkiej i przyjemnej pracy? Jeżdżenie samochodem sprawia Ci frajdę? Masz prawo jazdy od co najmniej roku? Jesteś towarzyski? Lubisz nawiązywać nowe znajomości? A może po prostu chcesz sobie dorobić lub szukasz jakiegoś (płatnego) zajęcia na czas studiów?

Jeśli na większość powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi "TAK" to dobrze się składa! :)

W dalszej części tego ogłoszenia przybliżymy Ci aspekty pracy jako kierowca w aplikacji BOLT w Rzeszowie w naszej firmie - pracy, w której to Ty decydujesz, kiedy chcesz pracować, jak również to od Ciebie w dużej mierze zależy jakie będzie Twoje wynagrodzenie (bo jest one zależne od liczby zmian i zaangażowania).OFERUJEMY CI PRACĘ, w której:
- będziesz jeździł naszymi flotowymi pojazdami jako kierowca TAXI w aplikacji BOLT w Rzeszowie,
- nawiązujesz nowe znajomości, być może na lata!
- Nie potrzebujesz posiadać swojego samochodu, będziesz jeździć naszymi flotowymi pojazdami!
- Ustalamy grafik, co tydzień, jesteśmy elastyczni!
Zdajemy sobie sprawę z tego, że pewnie masz wiele innych obowiązków, zatem to TY decydujesz, kiedy chcesz jeździć!
- Samochody są bardzo ekonomiczne i wygodne (większość to najnowsze Skoda Fabia z roczników 2018-2021) - wszystkie pojazdy z instalacją LPG!
- WYPŁATA PO KAŻDEJ ZMIANIE, WYRÓWNANIE CO 2 TYGODNIE! Część zarobków (płatności gotówkowe od klientów) otrzymujesz bezpośrednio po skończonej zmianie (i są w całości-od razu Twoje), a resztę (płatności kartą/przez aplikację od klientów) wyrównujemy Ci, co 2 tygodnie!
- Zatrudnimy Cię legalnie, na umowę zlecenie,
- TWOJA PROWIZJA MOŻE WYNIEŚĆ NAWET DO 68%! Oczywiście przy spełnieniu określonych warunków... (są to niespotykane dotąd warunki w Rzeszowie)
- masz możliwość wzięcia udziału w kampaniach przygotowanych przez BOLT, po których zrealizowaniu otrzymujesz od BOLTa bonusy (kampanie są praktycznie codziennie) - jeśli zrealizujesz wszystkie kampanie do BOLTa możesz zyskać nawet 700zł BONUSu tygodniowo, dzięki czemu zgarniesz 4900zł PREMII EXTRA jako BONUS,
- Twoje zaangażowanie i wysoka efektywność zostaje przez nas doceniona i nagrodzona w postaci bonusów od naszej firmy (niezależnie od bonusów przyzwanych przez BOLTa) - BONUSY od naszej firmy przydzielamy m.in. za realizowanie zmian w dni świąteczne, za rekordowe utargi, za największą liczbę nadgodzin czy największą ilość godzin jako aktywny w aplikacji "Bolt Driver" spośród kierowców naszej firmy! - oprócz naszej firmy - żaden inny partner flotowy w Rzeszowie nie daje od siebie bonusu pracownikom,
- Nieograniczone wynagrodzenie - ile "wyjeździsz", tyle zarobisz! Oczywiście otrzymasz od nas wszelkie instrukcje i porady, a dodatkowo przeszkolimy Cię abyś mógł zmaksymalizować swoje zyski z pracy u nas. Pamiętaj, że oprócz wynagrodzenia za kurs, BOLT umożliwia klientom-pasażerom dawanie napiwków kierowcom już nie tylko fizycznie w gotówce, ale również za pomocą aplikacji. Te napiwki zostaną W CAŁOŚCI przekazane Tobie, bo to TWOJA ZASŁUGA i NAGRODA od klientów za pomyślne i komfortowe wykonanie kursu!
- Otrzymasz od nas "Praktyczny niezbędnik kierowcy", który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Jest to wielostronicowy dokument stanowiący istne kompendium wiedzy dla kierowcy TAXI w ramach aplikacji BOLT. Zawarliśmy w nim wszelkie instrukcje, procedury, a nawet złote porady, z których dowiesz się między innymi w jakich częściach miasta oczekiwać największej ilości kursów oraz w jaki sposób zwiększyć swoje szanse na napiwki! Dzięki temu poradnikowi, zyskasz wiedzę, której nie przekaże Ci żaden inny partner flotowy BOLTa - tylko nasza firma dysponuje takim poradnikiem i przekazuje go swoim kierowcom jeszcze przed zrealizowaniem pierwszego kursu!
- Pracując u nas zdobywasz „soft skills”, które z pewnością Ci się przydadzą nie tylko w pracy u nas, ale i w każdej innej - niewątpliwie zwiększą Twoją efektywność i Twoje zarobki :)
- Nie musisz obawiać się kontroli ITD oraz Policji, itp. (jeśli trzymasz się obowiązujących w naszej firmie zasad i nie łamiesz przepisów ruchu drogowego)!
- Gwarantujemy, że nasza firma jest W PEŁNI dostosowana do najnowszych przepisów obowiązujących od tego roku. Poinstruujemy Cię i upewnimy się, że z Twojej strony również zostaną wykonane wszystkie czynności niezbędne do podjęcia pracy u nas. W naszej firmie będziesz jeździć w pełni LEGALNIE!


WYMAGANIA
- Musisz mieć minimum 19 lat i posiadać prawo jazdy od minimum roku. Kładziemy nacisk na to, aby nasi pasażerowie w bezpiecznych i komfortowych warunkach zostali przewiezieni do celu przez naszych pracowników. Musisz zatem jeździć bezpiecznie, ekonomicznie i komfortowo.
- Praca u nas to nie tylko umiejętność dobrego kierowania samochodem. Przejazd taksówką dla pasażera to nie tylko transport z punktu A do punktu B. Często jest to również dla pasażera okazja na relaks po pracy, miłą pogawędkę na temat np. muzyki czy nawet nawiązania nowej znajomości. Zatem musisz być osobą komunikatywną i otwartą na nowe znajomości, kontaktową, przyjazną, miłą oraz pozytywnie nastawioną - taka postawa umożliwi Ci większe zyski z napiwków!
- Cenimy sobie zaufanie oraz chęć do pracy! Naszym celem jest zatrudnienie kierowców, którzy z chęcią i zaangażowaniem będą efektywnie pracować w naszej firmie jako kierowca BOLT. Dlatego wymagamy od Ciebie zaangażowania oraz chęci do pracy.
- Twoja dyspozycyjność (pomimo wcześniej wspomnianej elastyczności grafiku przy wyborze zmiany oraz dni w tygodniu, w których chcesz pracować) musi pozwolić Ci na wygospodarowanie czasu aby wziąć minimum cztery zmiany w tygodniu (zmiany trwają od 8 do 12 godzin), ale pamiętaj - im więcej tym lepiej! Dlatego, szczerze zachęcamy naszych kierowców do brania większej ilości zmian (niż obowiązkowe minimum). Lubimy nagradzać naszych pracowników i tym przypadku również przewidujemy dodatkowe benefity za dużą (ponadprzeciętną) frekwencję :)
- Praca jako kierowca to również odpowiedzialność. Odpowiadasz za swojego pasażera w trakcie przejazdu. Musisz posiadać zaświadczenie o niekaralności.
- Wspomnieliśmy wcześniej o legalności naszej działalności.
Są pewne kroki, które muszą być podjęte również przez Ciebie;
- musisz posiadać badania psychotechniczne stwierdzające zdolność do pracy jako kierowca taxi (koszt 150 zł),
- musisz posiadać zaświadczenie lekarskie stwierdzające zdolność do pracy jako kierowca taxi (koszt do 200 zł).
Nie martw się! Zdobycie w/wym. dokumentów nie jest trudne i przydadzą Ci się również w innych firmach, pomożemy Ci je zdobyć.
- Osoby mające poniżej 26-lat oraz studenci/uczniowie ze względów podatkowych i ZUS mają większe wynagrodzenie, ale nie sprawia to, że nie przyjmujemy starszych osób lub bez statusu ucznia/studenta.
- Musisz mieszkać na terenie Rzeszowa lub dojeżdżać do Rzeszowa (samochody odbieramy od innych kierowców jak również po zmianie oddajemy innym kierowcom na terenie miasta Rzeszowa).


Praca w naszej firmie jako kierowca BOLT może to być dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem w życiu oraz prostą i szybką okazją do zarobku. Musisz tylko chcieć! My zajmiemy się resztą, Ty po prostu wsiądziesz w samochód i z przyjemnością wykonasz swoją pracę, a jeśli będziesz robił to dobrze, gwarantujemy, że zyskasz przyjemność z pracy i efektywne zarobki.

BENEFITY: ZA EFEKTYWNĄ PRACĘ DOSTANIESZ BONUSY DO BOLTa, A ZA DOBRĄ PRACĘ OTRZYMASZ BONUSY OD NASZEJ FIRMY (i również REKOMPENSATY)!

OFERUJEMY CI PRACĘ W PRZYJEMNEJ ATMOSFERZE, Z FAJNĄ, MŁODĄ ZAŁOGĄ, U DOŚWIADCZONEGO, POLSKIEGO PRACODAWCY, W NOWOCZESNEJ, PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE!
Czekamy na kontakt od Ciebie - wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem na adres: rekrutacjabolt@grupabestsol.pl

POSZUKUJEMY OSÓB, KTÓRE CHCĄ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ CO NAJMNIEJ DO KOŃCA ROKU

Coś o nas. Jesteśmy firmą istniejącą od ponad 4 lat. Dostarczamy rozwiązania w różnych branżach, zatrudniając wiele pracowników. Wiemy, jak uszczęśliwić każdego pracownika. Jeżeli tylko wykażesz się chęcią do pracy, my to docenimy i będziemy miło i przyjemnie współpracowali

Nie zapomnij dołączyć swojego CV ze zdjęciem. Nie odpowiadamy na zgłoszenia bez CV ze zdjęciem.


Czekamy na Ciebie! Praca od zaraz!
Zdjęcia
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
zamknij
Zamknij