Płytki hydraulika malowanie

Witam wykonuję remonty kapitalne, wykończenia wnętrz (hydraulika-, elektryka, zabudowy karton-gips, płytki, granit, marmur, panele, malowanie, biały montaż, badania kamerą termowiz ...

Mieszkanie po genera ...

CENA:
435000

Zobacz

3 pokoje , 64m2, Osi ...

CENA:
515000

Zobacz
Ogłoszenie # 13463779
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Elektryk, elektromonter- praca w Polsce
wyświetleń :
45 razy
cena :
5000 PLN
Treść ogłoszenia
Stanowisko: ELEKTRYK, ELEKTROMONTER !
Miejsce pracy: cała Polska, możliwość delegacji ( Belgia, Włochy)

Darmowe zakwaterowanie i transport do pracy !

Zakres obowiązków:
 wszelkie prace związane z zawodem elektryka
 elektryka budowlana
 montaż instalacji elektrycznych
 inne prace związane z zawodem

Wymagania:
 wykształcenie w zawodzie elektryk lub pokrewne
 kwalifikacje i doświadczenie w pracy jako elektryk/ elektromonter
 mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie
 darmowe zakwaterowanie
 darmowy transport do pracy
 umowa o pracę
 praca w stabilnej firmie
 możliwość pracy w delegacji (Belgia, Włochy)

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Dominika tel: +48 570 901 033- możesz wysłać sms o treści "elektryk" -

odzwonię i odeślę Ci szczegóły oferty
Czekam na Twoje CV- @

Klaver sp. z o. o. KRAZ 18450
Dane kontaktowe
telefon :
+48 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [3]