Sprzedam Skoda Fabia Kombi III 1.0 MPI 60 KM LPG - pierwszy właściciel, bardzo zadbana, bogate wyposażenie
Na sprzedaż firmowa Skoda Fabia III Kombi w kolorze granatowym, wyposażona w ekonomiczny i trwały silnik 1.0 MPI 60 KM oraz fabryczną instalację LPG Landi Renzo.
Auto świeżo po zakończonym leasingu - od nowości użytkowane przez jednego właściciela. Samochód w pełni sprawny technicznie, gotowy do dalszej eksploatacji bez dodatkowego wkładu finansowego.
Samochód został wysprzątany i odświeżony, przeszedł detailing - w tym gruntowne czyszczenie wnętrza z praniem foteli, tapicerki i ozonowaniem.
Nowy właściciel wsiądzie od razu do czystego i zadbanego pojazdu mogąc cieszyć się dobrym, a przede wszystkim pewnym zakupem.
Przebieg: 199 175 km
Samochód nie posiada żadnych istotnych uszkodzeń, wnętrze oraz karoseria noszą jedynie normalne ślady użytkowania adekwatne do przebiegu.
Największą zaletą auta jest jego bardzo niski koszt eksploatacji oraz wzorowo prowadzony serwis. Olej wraz z filtrami wymieniany był dwa razy częściej niż zaleca producent - co 15 tys. km.
Stosowany był wysokiej jakości olej Shell oraz filtr oleju Bosch. Regularnie wymieniane były również oba filtry instalacji LPG (faza ciekła i lotna) - wyłącznie oryginalne części Landi Renzo.
Ostatnie naprawy:
- przy przebiegu 198 tys. km. została zregenerowana przepustnica (na oryginalnych częściach VAG - jest faktura i gwarancja),
- przy przebiegu 186 tys. km zostały wymienione wtryski LPG na nowe, oryginalne Landi Renzo,
- przy przebiegu 181 tys. km zostały wymienione klocki hamulcowe
- przy przebiegu 163 tys. km został wymieniony MAP-SENSOR w instalacji LPG
- przy przebiegu 159 tys. km alternator został poddany regeneracji
Auto bardzo ekonomiczne, idealne zarówno do miasta, jak i na dłuższe trasy. Dzięki wersji kombi samochód jest również praktyczny i pojemny.
Fabia świetnie sprawdzi się jako samochód dla przedstawiciela handlowego, jako wół roboczy, a także jako niewielkie, ale za to bardzo pojemne auto rodzinne.
Wyposażenie:
- fabryczna instalacja LPG Landi Renzo
- alufelgi
- Bluetooth
- Apple CarPlay
- Android Auto
- tempomat
- ogranicznik prędkości
- wielofunkcyjna kierownica
- komputer pokładowy
- czujniki parkowania tył
- system monitorowania ciśnienia w oponach
- automatyczne światła (czujnik zmierzchu)
- oryginalne światła LED do jazdy dziennej
- światła przeciwmgielne
- doświetlanie zakrętów
- relingi dachowe
- elektryczne szyby z przodu
- elektryczne lusterka
- klimatyzacja
OC oraz badanie techniczne ważne do października 2026.
Samochód do obejrzenia w Rzeszowie, możliwa jazda testowa i sprawdzenie pojazdu.
Sprzedaż z fakturą od mojej firmy - kupujący zwolniony z opłaty PCC!!!
Dla konkretnych i zdecydowanych dorzucam w gratisie oryginalne pełnowymiarowe koło zapasowe wraz oryginalnym zestawem do wymiany koła - wszystko zamknięte w solidnym materiałowym pokrowcu.
Cena do rozsądnej negocjacji.
Posiadam również na sprzedaż (w takich samych pieniądzach) jeszcze inny firmowy samochód: Dacia Logan III z 2022 roku z silnikiem 1.0 TCE ECO-G (6 biegów + turbina + fabryczna instalacja LPG) + gwarancją producenta (ASO) do 30.03.2027 roku!!!
https://tiny.pl/05z0n68dg














ogłoszenie












