rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 11 296   |   Dodanych dzisiaj: 1 260

Operator okleiniarki

Operator okleiniarki
Opis stanowiska: - Obsługa okleiniarki w zakładzie stolarskim. - Dbałość o prawidłowe ustawienie i działanie maszyny. - Kontrola jakości oklejanych elementów. - Utrzymanie porządk ...

Komfortowe 3-pok. 58 ...

CENA:
659000

Zobacz

Pracownik Gospodarcz ...

CENA:
4200

Zobacz

Lokal 78m2 ul. Grunw ...

CENA:
3600

Zobacz
Ogłoszenie # 55159063
Dane podstawowe
kategoria :
Nieruchomości > Sprzedam
tytuł :
Sprzedam ustawne mieszkanko na Baranówce.
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 1 dzień do : 2026-05-12
wyświetleń :
30 razy
cena :
479000 PLN
Treść ogłoszenia
Sprzedam mieszkanie w budynku 4-ro pietrowym na parterze na Baranówce,przy ulicy Broniewskiego.
Mieszkanie położone na parterze w niskim bloku, z 3 niezależnymi pokojami,z jasną osobną kuchnią,dwustronne z balkonem i przyporządkowana piwnicą.
W skład mieszkania wchodzą;
>przedpokój
>mały pokój
>salon z wyjściem na balkon
>pokój biurowy
>łazienka z wc

Pełna własność z ksiegą wieczystą.
Ładne ustawne mieszkanie,z mozliwością własnej oryginalnej aranżacji.

Osiedle z pełną infrastrukturą,blisko park Sybiraków , WSIZ,szkoła ,przedszkole,sklep spożywcze,centrum handlowe Nowy Świat,Kościół,blisko przystanek MPK.
Godne polecenia!
Cena do negocjacji.
Dane dodatkowe
powierzchnia :
49 m2
cena za m2 :
9 776 zl
piętro :
0 / 4
pokoje :
3
telefon :
608 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
gadu-gadu :
Twój e-mail :
wiadomość :
Inne ogłoszenia [9]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij