Samotność nauczyła mnie, co w relacji jest naprawdę ważne. Dlatego szukam kobiety (28-38l.), która także ceni sobie jakość, a nie ilość.
Jestem mężczyzną po trzydziestce. Mam swoje życie w porządku: pracę, pasje (las, rower, książki), i przekonanie, że najlepsze rzeczy rosną powoli z rozmów, wspólnych rytuałów i codziennego szacunku.
Szukam partnerki, która:
Ma już dość gier i niedomówień.Wie, że "poważna relacja" to nie wielkie słowa, ale codzienne bycie dla siebie,
Ceni aktywność, ale też umie docenić wartość dobrej kawy w ciszy.
Nie szukam osoby, która ma wypełnić pustkę. Szukam kobiety, która ma własną treść i chce ją połączyć z czyjąś, by tworzyć coś nowego.
Jeśli to rozumiesz i masz ochotę na poważne poznanie bez zbędnego ciśnienia napisz. Opowiedz, co w życiu daje Ci prawdziwy spokój.







ogłoszenie














