Ilość ogłoszeń: 14 299   |   Dodanych dzisiaj: 1 637

Remonty i wykończenia wnętrz

Oferuję usługi wykończenia wnętrz w zakresie: Kompleksowe remonty kuchni i łazienek wraz z instalacją wod-kan oraz instalacją elektryczną (SEP) Sufity podwieszane Zabudowa G-K Szp ...

Przytulna kawalerka ...

CENA:
345000

Zobacz
Ogłoszenie # 14339666
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Przedstawiciel Handlowy
wyświetleń :
121 razy
cena :
8000 PLN
Praca jako Przedstawiciel Handlowy – wejdź w świat zielonej energii!

Gdzie?

Województwa: małopolskie, podkarpackie, lubelskie

O nas: Działamy na rynku odnawialnych źródeł energii. W ramach naszej działalności w Ekodofinansowaniach pomagamy naszym klientom korzystać z ekologicznych rozwiązań jak energia słoneczna czy wiatrowa, sprawiając, że nasza planeta staje się lepszym miejscem.

Oferujemy:

-Możliwość zarobienia od 5 000 do 15 000 zł miesięcznie, w zależności od Twoich wyników,

-Pracę w branży z przyszłością, która robi różnicę, Zaliczki wypłacane po każdej podpisanej umowie, dzięki czemu Twoje zaangażowanie jest szybko nagradzane, Szkolenia i możliwości rozwoju,

-Laptop i telefon do pracy, Elastyczną organizację czasu pracy, z opcją częściowej pracy zdalnej,

-Zespół ludzi pełnych pasji i energii.

Twoje zadania:

-Aktywnie szukać nowych klientów i oferować im najlepsze rozwiązania w dziedzinie OZE,

-Pomagać klientom w uzyskaniu dofinansowania w ramach programów „Mój Prąd” i „Czyste Powietrze”,

-Sprzedawać nasze produkty i doradzać w zakresie zielonej energii, Dbaj o dobre relacje z klientami,

-Przygotowywać oferty i prowadzić negocjacje.

Czego oczekujemy:

-Chęci do pracy i otwartości na nowe wyzwania,

-Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

-Zainteresowania ekologią i czystą energią,

-Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane,

-Prawo jazdy kat. B.

Chcesz do nas dołączyć? Jeśli chcesz pomagać innym w przestawieniu się na zieloną energię i masz energię do działania, wyślij swoje CV !

ekodofinansowania@gmail.com
Zdjęcia