kategoria :
Poznajmy się > Pan pozna ...
tytuł :
Refleksja odnośnie mojego ogloszenia
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 1 dzień do : 2026-06-23
Podałem na tym portalu dwa razy ogłoszenie, nikogo nie poznałem, kilka razy Panie mnie obraziły,i nic z tego nie wynikło. Napisałem kogo konkretnie szukam, i jaki sam jestem, czytałem opinie o tym portalu i w moim przypadku się zgadza, czyli piszą jedne i te same osoby pod różnymi adresami e-mail, tylko że raz są rozwiedzione, a zaraz w innym e-milu znowu są panienkami!!! Znaleźć tutaj ładna , inteligentną, kobietę: Graniczy z cudem!!!!