rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 13 477   |   Dodanych dzisiaj: 1 462

BUDOWA DOMÓW / FUNDAMENTY / PIWNICE ...

BUDOWA DOMÓW / FUNDAMENTY / PIWNICE ...
Marzysz o własnym domu? Z Ravbuild to możliwe! Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną, która kompleksowo zrealizuje budowę Twojego wymarzonego domu, od fundamentów po dach i wykończ ...

Mazda 3 Premium 2020 ...

CENA:
73900


Zobacz

Przestronne 4-pok. 8 ...

CENA:
630000


Zobacz
Ogłoszenie # 14780252
Dane podstawowe
kategoria :
Nieruchomości > Mam do wynajęcia (A)
tytuł :
Pokoje na wynajem / Room for rent
data dodania :
2025-05-12 10:47 - ważne jeszcze 30 dni do : 2025-06-12
wyświetleń :
6 razy
cena :
800 PLN
Treść ogłoszenia
PL/ENG

Biuro Nieruchomości Lord House ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania na wynajem na pokoje na ulicy Rejtana 24, Nowe Miasto. 

Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w bloku z windą. Niedaleko Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Politechniki Rzeszowskiej!

- 3 oddzielne pokoje zamykane na klucz, jeden z balkonem, kuchnia, łazienka, przestronny przedpokój oraz piwnica. 

- Mieszkanie wyposażone, gotowe do wynajęcia. Ogrzewanie miejskie

- W pobliżu pełna infrastruktura sklepy, Millenium Hall, przychodnia, apteka, blisko przystanek, z którego można dostać się autobusem w każdą część miasta.

 Opłaty miesięczne:
- 800zł za pokój plus 400zl za wszystkie opłaty.

Za wynajem pokoju pobieramy prowizje w wysokości jednomiesięcznej płatności.

Opiekun oferty:
Anna Wąsacz 530.-.960.-.096

Nie przegap okazji i umów się na prezentację nieruchomości już dziś!!


Lord House Real Estate Agency is pleased to present an offer of  3 single rooms on Rejtana Street 24, Nowe Miasto.

The apartment is located on the 5th floor in a block with an elevator. Near the University of Rzeszów and the Rzeszów University of Technology!

- 3 separate lockable rooms, one with a balcony, kitchen, bathroom, spacious hall and a basement. 

- Furnished apartment, ready to rent. Municipal heating

- Full infrastructure nearby, shops, Millenium Hall, clinic, pharmacy, close to a bus stop from which you can get to any part of the city by bus. 

Monthly fees:
- PLN 800 per room plus PLN 400 for all the bills.

We charge a commission fee equivalent to the amount of one month`s payment.

Anna Wąsacz 530.-.960.-.096

Don`t miss the opportunity and schedule a property presentation today!!
Zdjęcia
Dane kontaktowe
telefon :
530 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Twój e-mail :
wiadomość :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [6]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij