rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 11 037   |   Dodanych dzisiaj: 582

Prace Magisterskie Inżynierskie Lic ...

Prace Magisterskie Inżynierskie Lic ...
KONTAKT 791 119 912 (SMS) lub WhatsApp E MAIL: doktor@wspstudenta.pl https://wspstudenta.pl Oferujemy profesjonalne usługi pisania prac (licencjackie, magisterskie) oraz prac zal ...

Kmity, Malczewskiego ...

CENA:
419000


Zobacz

Szeregówka z widokie ...

CENA:
990000


Zobacz

Komfortowe 2 POKOJE ...

CENA:
1700


Zobacz
Ogłoszenie # 55200421
Dane podstawowe
kategoria :
Nieruchomości > Mam do wynajęcia
tytuł :
Mieszkanie ul. św. Kingi 20 w Rzeszowie
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 30 dni do : 2026-07-24
wyświetleń :
8 razy
cena :
2000 PLN
Treść ogłoszenia
Ogłoszenie prywatne. Informuję, że nie współpracuję z agencjami nieruchomości.
Do wynajęcia od ok. 5 lipca komfortowe mieszkanie (38m2) na osiedlu Słonecznym, przy ul. św. Kingi 20 w Rzeszowie. Blok oddany do użytkowania w 2017 r. Mieszkanie znajduje się na 8 (najwyższym) piętrze, oczywiście z nowoczesną windą. Mieszkanie jest świeżo pomalowane.
Mieszkanie składa się z 2 osobnych sypialni, niewielkiego salonu z aneksem kuchennym (2 okna), łazienki, przedpokoju i balkonu. Mimo niewielkiej powierzchni mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i jasne (w sumie ma 5 okien). Mieszkanie kompletnie wykończone i umeblowane. W obu pokojach znajdują się rozkładane kanapy (szerokość po rozłożeniu 140 cm), fotel, stolik. W jednym pokoju znajduje się komoda i TV, w drugim duża szafa z drzwiami przesuwnymi. W przedpokoju jest duża 3 drzwiowa szafa przesuwna. Kuchnia wyposażona w meble na wymiar, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, okap, duża lodówko-zamrażarka, czajnik elektryczny, stół, 3 krzesła. Kuchnia dodatkowo wyposażona we wszystkie potrzebne akcesoria: garnki, talerze, szkło, sztućce itp. W części wypoczynkowej kanapa, stolik kawowy, telewizor.
W łazience znajduje się kabina prysznicowa, umywalka wraz z szafką, WC, nowoczesna pralka, szafka-żyrafka.
Dodatkowo mieszkanie wyposażone jest w deskę do prasowania, suszarkę do bielizny, odkurzacz.
Do dyspozycji najemcy jest również piwnica o wielkości ok. 4 m2.
W mieszkaniu nie ma gazu. Centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa dostarczane są za pośrednictwem nowoczesnej kotłowni osiedlowej. Mieszkanie wyposażone jest w indywidualną stację wymiennikową tzw. logotermę, która gwarantuje niezależność i pełna kontrolę nad kosztami i temperaturą w mieszkaniu. Sezon grzewczy można rozpocząć i zakończyć w dowolnie wybranym momencie.
Opłaty za wynajem to 2000 zł, plus ok. 600 zł opłata do MZBM (w tym zaliczka na ogrzewanie, wodę, opłata za śmieci, opłata za administrację), plus dodatkowo płatny rachunek za energię elektryczną i ewentualna dopłata do ogrzewania i wody wg liczników. Opłata do MZBM obliczona przy założeniu, że mieszka 2 osoby. W przypadku zamieszkania przez więcej niż 2 osoby wrasta zaliczka na wodę i opłata za śmieci. Szybki internet światłowodowy w cenie.
Wymagana wpłata kaucji w wysokości 2000 zł.
Miejsce parkingowe zewnętrzne - indywidualne, przynależne do mieszkania. Dodatkowo dostępne miejsca parkingowe ogólnodostępne.

W pobliżu jest hipermarket Auchan i Żabka.
Mieszkanie będzie dostępne od około 5 lipca i wtedy będzie możliwość oglądnięcia na żywo. Z powodu pobytu za granicą do dnia 4 lipca kontakt jedynie przez e-mail. Wynajem dla osób pracujących lub studentów. Umowa na rok z możliwością przedłużenia.
Dane dodatkowe
Zdjęcia
Dane kontaktowe
telefon :
886 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Twój e-mail :
wiadomość :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
zamknij
Zamknij