rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 13 700   |   Dodanych dzisiaj: 686

Honda Accord 1.8

Honda Accord 1.8
Rok produkcji: 1999 rok Przebieg: 262 000 km Do sprzedania Honda Accord. Sprawna, bezwypadkowa, w ciągłym użytkowaniu. Kupiona w 1999 w polskim salonie. Jestem drugim właściciel ...

Pokój 2 -osobowy, Re ...

CENA:
1000


Zobacz

Świeżo po remoncie! ...

CENA:
5000


Zobacz

Mieszkanie, 90m2, sa ...

CENA:
3500


Zobacz
Ogłoszenie # 14350837
Dane podstawowe
kategoria :
Nauka > Pisanie prac
tytuł :
Prace dyplomowe – mgr., licencjat, zgodność
data dodania :
2024-04-19 13:50 - ważne jeszcze 1 dzień do : 2024-05-19
wyświetleń :
68 razy
cena :
0 PLN
Treść ogłoszenia
Oferuję pomoc w pisaniu prac naukowych z dziedzin humanistycznych i społecznych.
Moje usługi obejmują:

1.Konsultacje i doradztwo: Pomogę Ci w wyborze odpowiedniego tematu pracy, sformułowaniu problemu badawczego oraz opracowaniu struktury i planu pracy.
2.Badania i analiza danych: Przeprowadzę dla Ciebie badania, zbierając i analizując odpowiednie dane zgodnie z potrzebami Twojej pracy.
3.Pisanie tekstu: Na podstawie zebranych danych i ustalonej struktury napiszę dla Ciebie tekst pracy, dbając o jej jakość, poprawność językową oraz zgodność z wymaganiami formalnymi.
4.Redakcja i korekta: Przeprowadzę redakcję i korektę Twojego tekstu, eliminując wszelkie błędy gramatyczne, stylistyczne i ortograficzne oraz poprawiając jego klarowność i czytelność.
5.Wsparcie na każdym etapie: Będę dostępny, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić wsparcia i kierować Cię przez cały proces pisania pracy.


Współpracując ze mną, możesz mieć pewność, że Twoja praca będzie kompletna, profesjonalna i spełni oczekiwania Twojego promotora oraz wymagania uczelni.

Kontakt: dyplomik82(at)gmail.com
Zdjęcia
Dane kontaktowe
Twój e-mail :
wiadomość :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
zamknij
Zamknij