rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 10 924   |   Dodanych dzisiaj: 1 135

Laptopy używane w najlepszych cenac ...

Laptopy używane w najlepszych cenac ...
Zapraszamy do zakupu laptopów używanych w cenach zaczynających się już od 500 zł. Wszystkie oferowane przez nas laptopy są szczegółowo testowane i czyszczone. Aktualnie na stanie ...

PRACOWNIK PRODUKCJI ...

CENA:
6000


Zobacz

Mieszkanie 55 m2 z o ...

CENA:
499000


Zobacz
Ogłoszenie # 55251331
Dane podstawowe
kategoria :
Nieruchomości > Sprzedam
tytuł :
Sprzedam działkę
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 5 dni do : 2026-08-27
wyświetleń :
31 razy
cena :
190000 PLN
Treść ogłoszenia
Na sprzedaż wyjątkowy kompleks gruntów o potężnym potencjale, zlokalizowany w malowniczej i spokojnej miejscowości Glinik Charzewski (gmina Strzyżów, powiat strzyżowski).
Oferta obejmuje łącznie 5 działek ewidencyjnych o uregulowanym stanie prawnym: 465/4, 461, 420, 424, 437. Sprzedaż odbywa się bezpośrednio od właściciela, bez prowizji i pośredników.
Genialny układ przestrzenny i przeznaczenie:
Nieruchomość charakteryzuje się doskonałym podziałem funkcji, co pozwala na idealne zagospodarowanie całego terenu:
Część budowlana (Działka 465/4): Doskonałe, widokowe i bezpieczne miejsce pod budowę wymarzonego domu mieszkalnego (całkowicie poza strefą linii energetycznej).
Część ogrodowo-rekreacyjna (Działka 461): Przestrzeń z domkiem holenderskim i garażem, lekko nachylona w stronę lasu. Gwarantuje brak bliskich sąsiadów przed oknami i 100% prywatności.
Prywatny kompleks leśny (Działki 420, 424, 437): Dodatkowy, rozległy obszar leśny stanowiący idealny bufor prywatności, źródło własnego drewna oraz bezpieczną lokatę kapitału na przyszłość.
Zagospodarowanie i gotowa baza na start:
Zabudowania w cenie: Na działce nr 461 posadowiony jest domek holenderski oraz wolnostojący garaż. To świetne rozwiązanie rekreacyjne na weekendy lub gotowe zaplecze socjalno-magazynowe na czas budowy domu.
Woda ze studni: Na działce znajdują się czynne studnie, co pozwala na natychmiastowe uruchomienie darmowego, własnego ujęcia wody.
Niezależność i ekologia: Domek nie wymaga natychmiastowych przyłączy. Do ogrzewania i gotowania wystarczy butla z gazem, a zasilanie można rozwiązać tymczasowo w systemie Off-Grid (panele fotowoltaiczne na dachu domku + magazyn energii) – daje to darmowy prąd bez formalności.
Dojazd: Bezpośredni, całoroczny dojazd gminną drogą asfaltową (regularnie utrzymywaną i odśnieżaną przez gminę).
Stan prawny:
Wszystkie działki posiadają czystą Księgę Wieczystą, bez jakichkolwiek obciążeń, długów czy hipotek. Jeden właściciel.
Dane dodatkowe
powierzchnia :
299.0 ar
cena za ar :
635 zl
media :
polożenie :
Glinik charzewski
Zdjęcia
Dane kontaktowe
telefon :
+48 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Twój e-mail :
wiadomość :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
zamknij
Zamknij