rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 11 887   |   Dodanych dzisiaj: 725

SkupCar SKUP AUT RZESZÓW 737450440

SkupCar SKUP AUT RZESZÓW 737450440
SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ 737-450-440 KUPIMY TWÓJ SAMOCHÓD JUŻ NA PIERWSZYM SPOTKANIU. INTERESUJĄ NAS WSZYSTKIE SAMOCHODY W PRZYSTEPNEJ CENIE WYPRODUKOWANE W LATACH 2010 - 2025. WYSTARCZ ...

Budziwojska 3 | mies ...

CENA:
444278

Zobacz

Lwowska, 3 pokoje, g ...

CENA:
2800

Zobacz

Mieszkanie 2 pokojow ...

CENA:
1800

Zobacz
Ogłoszenie # 55168702
Dane podstawowe
kategoria :
Nieruchomości > Sprzedam (A-agencje)
tytuł :
2 pokoje | 2 piętro z windą | super lokalizacja
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 31 dni do : 2026-06-20
wyświetleń :
19 razy
cena :
539000 PLN
Treść ogłoszenia
Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne przy ul. Małopolskiej w Rzeszowie.
Nieruchomość o powierzchni 50,20 m2, usytuowana na drugim piętrze w bloku 10-piętrowym z windą z 1980 r. Do mieszkania przynależy piwnica - 5,79 m2 oraz balkon.

W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój.

Dużym atutem mieszkania jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się m.in: szkoła, przedszkole, żłobek, pizzeria, sklepy, fryzjer, stomatologia, siłownia, przychodnia, apteka, szpital, Uniwersytet, plac zabaw, komunikacja MPK. Szybki i łatwy dojazd do centrum miasta.

Najważniejsze informacje:

- mieszkanie do odświeżenia,
- blok z windą z 1990 roku,
- okna PCV,
- na podłogach panel i płytki,
- miejsca postojowe ogólnodostępne przed blokiem dla mieszkańców za szlabanem,
- ogrzewanie i woda z sieci miejskiej,
- generalny remont przeprowadzany był w 2019 r łącznie z instalacjami,
- brak gazu,
- czynsz ok.1000 zł + prąd,
- sprzedawane z wyposażeniem z wyłączeniem rzeczy prywatnych,
- wyprowadzka do uzgodnienia,

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz do kontaktu telefonicznego aby dowiedzieć się więcej.

Sylwia Kalandyk
Tel: 690 939 331
e-mail: [użyj poniższego formularza kontaktowego]

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
Dane dodatkowe
powierzchnia :
50.20 m2
cena za m2 :
10 737 zl
piętro :
2 / 10
pokoje :
2
telefon :
690 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Twój e-mail :
wiadomość :
Inne ogłoszenia [2]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij