Może zacznę trochę inaczej jak wszyscy.
Nie szukam przygód,w moim wieku to nie przystoi
Szukam Pana około 60 może być deko młodszy który również nie ma towarzystwie do wspólnego spędzania czasu a szczególnie chodzi mi o wakacyjny wyjazd na początku sierpnia.
Oczywiście po wcześniejszym zapoznaniu i ewentualnie wspólnie coś ustalimy.
Wiadomo każdy płaci za siebie,ale może to być początek fajnej znajomości,przyjaźni a co dalej to zobaczymy.
Mam 56lat interesująca i nie brzydka.








ogłoszenie













