Mam 50 lat z malutkim plusem, pogodne usposobienie i pozytywne podejście do życia, w którym kieruję się prostymi wartościami: uczciwość, szczerość, zaufanie. Jestem wykształcona i wolna, bez nałogów. Lubię muzykę, góry, długie spacery, podróże, dobrą książkę. Lubię również posiedzieć w domu i nie nudzę się we własnym towarzystwie.
Moje ogłoszenie kieruję do Panów wolnych i bez zobowiązań, wykształconych, bez nałogów, którzy kierują się w życiu wartościami podobnymi do moich i chcieliby iść dalej we dwoje. Przelotne znajomości mnie nie interesują. Na początek zapraszam do rozmowy, do lepszego poznania się, do wspólnego spędzania czasu, zobaczymy co przyniesie przyszłość.








ogłoszenie













