rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 11 999   |   Dodanych dzisiaj: 1 033

Usługi Wykończeniowe ,Ocieplenia , ...

Usługi Wykończeniowe ,Ocieplenia ,  ...
Kompleksowe wykończenia wnętrz | Remonty od A do Z Wykonujemy kompleksowe wykończenia wnętrz oraz remonty mieszkań, domów i lokali użytkowych!. Robię wszystko, co związane z wykoń ...

Renault Fluence 2013 ...

CENA:
17900

Zobacz

4 opony letnie FALKE ...

CENA:
900

Zobacz

Mieszkanie 3-pokojow ...

CENA:
485317

Zobacz
Ogłoszenie # 55167838
Dane podstawowe
kategoria :
Nieruchomości > Sprzedam
tytuł :
Gotowe do odbioru - stan deweloperski
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 2 dni do : 2026-05-21
wyświetleń :
24 razy
cena :
474783 PLN
Treść ogłoszenia
GOTOWE MIESZKANIE - OSTATNIE W CENIE 7 917 ZŁ/M2!

3-pokojowe mieszkanie z loggią oraz jednym przypisanym miejscem parkingowym w cenie, dostępne od ręki!

Lokalizacja: ul. Myśliwska, Rzeszów

Najważniejsze atuty:
* funkcjonalny układ
* przestronna loggia
* 1 miejsce parkingowe w cenie
* ogrzewanie podłogowe
* panele fotowoltaiczne
* rolety zewnętrzne
* kameralne, ogrodzone osiedle w zabudowie szeregowej

Komfortowa lokalizacja - inwestycja położona jest w spokojnej części Rzeszowa, z wygodnym dostępem do najważniejszych punktów miasta. W pobliżu znajdują się:
- szkoła i przedszkole,
- sklepy,
- komunikacja miejska,
- szybki dojazd do centrum Rzeszowa i strefy ekonomicznej Jasionka.

BONUS DLA KUPUJĄCEGO
Przy zakupie mieszkania otrzymasz projekt wykończenia wnętrza o wartości 10 000 zł GRATIS!

Kupujesz bez dodatkowych kosztów:
- bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera
- bez podatku PCC

Oferujemy również bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, także możliwość kredytu bez wkładu własnego

Zadzwoń i poznaj szczegóły: 531 894 802
Pełna oferta mieszkań:
https://marland.pl/

Kontaktując się bezpośrednio z nami, otrzymasz dostęp do pełnej i aktualnej oferty oraz najkorzystniejszych warunków zakupu.
Dane dodatkowe
powierzchnia :
59.97 m2
cena za m2 :
7 917 zl
piętro :
1 / 1
pokoje :
3
Inne ogłoszenia [3]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij