rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 11 855   |   Dodanych dzisiaj: 959

Remonty mieszkań

Remonty mieszkań
Oferuję wysokiej jakości usługi remontowe i wykończeniowe w zakresie: - łazienki od A do Z -płytki ceramiczne, gresowe -szpachlowanie, malowanie, tapetowanie -sufity podwieszane, z ...

Pakowacz / magazynie ...

CENA:
5275

Zobacz

Specjalista ds. tele ...

CENA:
111

Zobacz

Na sprzedaż działka ...

CENA:
125000

Zobacz
Ogłoszenie # 55170651
Dane podstawowe
kategoria :
Nieruchomości > Mam do wynajęcia
tytuł :
Do wynajęcia lokal ok. 100m2 Rzeszów, A. Krajowej
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 31 dni do : 2026-06-22
wyświetleń :
10 razy
cena :
7500 PLN
Treść ogłoszenia
Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia użytkowa ok. 100m2 zlokalizowana na piętrze budynku przy ul. Armii Krajowej 20 w Rzeszowie. Możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni w zależności od potrzeb lub większej 200m2.
Lokal w stanie surowym, oferuje duże możliwości adaptacyjne i doskonale sprawdzi się pod różne rodzaje działalności m.in.:
-siedzibę firmy,
- branża medyczna/estetyczna
-biuro projektowe lub informatyczne,
-szkołę językową,
-studio tańca lub sztuk walki,
-salon beauty,
-inne usługi lub działalność edukacyjną.
Istnieje możliwość pozostawienia open space lub podziału na mniejsze biura lub gabinety (instalacja wod-kan do każdego pomieszczenia).
W lokalu znajdują się niezbędne instalacje, dodatkowo przy lokalu przynależne do tej powierzchni toalety (stan nowy).
Możliwość powiększenia powierzchni o dodatkowy sąsiadujący lokal biurowy.
Powierzchnia dostępna od zaraz, do adaptacji zgodnie z preferencjami Najemcy.
Przy budynku bezpłatny parking.
________________________________________
Lokalizacja
Nieruchomość położona jest przy jednej z głównych arterii miasta, co zapewnia:
- duży ruch pieszy i samochodowy
- doskonałą komunikację
- przystanki komunikacji miejskiej w bezpośrednim sąsiedztwie
________________________________________
Warunki najmu
-czynsz wraz z opłatą eksploatacyjną: 75,00zł/m2 netto (w przypadku wynajęcia 200m2 65zł/m2 netto)
-dodatkowo: media wg zużycia
________________________________________
!Ostatnia szansa na wynajem tego wyjątkowo funkcjonalnego lokalu!
Zadzwoń i umów się na prezentację.
Dane dodatkowe
powierzchnia :
100 m2
polożenie :
Rzeszów, Armii Krajowej 20
Zdjęcia
Dane kontaktowe
telefon :
608 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Twój e-mail :
wiadomość :
Inne ogłoszenia [3]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij