Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,73m, zlokalizowane w Rzeszowie ul. Chmaja 5. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. W pokojach i przedpokoju nowe panele WINYLOWE. W kuchni i łazience płytki. W kuchni zamontowano nowe meble zrobione na wymiar /nie marketowe/. Zrezygnowano z gazu , na rzecz płyty indukcyjnej. Wszystkie urządzenia kuchenne nowe.
Układ pomieszczeń:
- 2 niezależne pokoje,
- osobna jasna kuchnia,
- łazienka, ciepła woda miejska.
- przedpokój,
- piwnica
- 2 balkony .
Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, co zapewnia wygodę codziennego życia. W pobliżu obiekty Politechniki Rzeszowskiej i 10 minut spacerem do Rynku.
Lokalizacja sprawia, że nieruchomość nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i pod kątem inwestycji na wynajem. Przed blokiem i w okolicy jest wystarczająca ilość bezpłatnych miejsc parkingowych.
Polecam.









ogłoszenie















