rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 11 797   |   Dodanych dzisiaj: 1 345

Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje - ...

Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje -  ...
OKAZJA!!! - WYNAJMĘ 3-pokojowe mieszkanie 49m2 przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie Po generalnym remoncie na bardzo wysoki standard, zachęcam do obejrzenia. Mieszkanie składa się ...

Przytulne dla 2 osób ...

CENA:
2100


Zobacz

okolice Galerii Rzes ...

CENA:
2300


Zobacz

Funkcjonalne 3-pok. ...

CENA:
415000


Zobacz
Ogłoszenie # 55050459
Dane podstawowe
kategoria :
Dla domu > RTV, AGD
tytuł :
Detektor czujnik CZADU Polski czujnik TLENKU WĘGLA
data dodania :
2026-06-05 16:58 - ważne jeszcze 24 dni do : 2026-07-05
wyświetleń :
178 razy
cena :
150 PLN
Treść ogłoszenia
Detektory czadu Maxi są w całości wyprodukowane w Polsce i zostały sprawdzane laboratoryjnie, specjalnymi mieszankami gazów, w celu zagwarantowania pewności zadziałania urządzenia w momencie pojawienia się stężenia gazu niebezpiecznego dla człowieka oraz posiadają deklarację zgodności opartą na badaniach wykonanych na zgodność deklarowanych norm w Centrum Badań i Certyfikacji EMAG oraz Zakładzie Badań i Atestacji ZETOM.

Produkt jest w całości wyprodukowany w POLSCE. Sprawdzany jest laboratoryjnie, specjalnymi mieszankami gazów, w celu zagwarantowania pewności zadziałania urządzenia w momencie pojawienia się stężenia gazu niebezpiecznego dla człowieka.

Detektor typu MAXI/K-CO jest przeznaczony do ciągłego monitorowania obecności tlenku węgla (CO) popularnie zwanego CZADU w pomieszczeniach mieszkalnych i pomocniczych, zagrożonych emisją tego gazu. Monitorowanie polega na cyklicznym pomiarze stężenia CO w otaczającym powietrzu. Z chwilą przekroczenia dopuszczalnych wartości progowych stężenia CO w powietrzu (ok. 300 ppm tj. 0,03% objętości w powietrzu), włączona zostaje optyczna i akustyczna sygnalizacja alarmowa detektora. Wyłączenie alarmu następuje automatycznie z chwilą obniżenia się stężenia gazu poniżej progu alarmowego.

Zastosowanie:
-kuchnie i łazienki wyposażone w urządzenia gazowe np. kuchenki, piecyki, podgrzewacze wody,
-kotłownie z piecami opalanymi paliwem stałym lub gazem palnym,
-pomieszczenia w których znajdują się urządzenia gazowe, takie jak: liczniki gazu, butle, zbiorniki, przewody gazowe (piwnice, korytarze), przenośne piecyki gazowe,
-pomieszczenia domowe z kominkami i piecami opalanymi węglem lub drzewem,

Parametry techniczne:

Napięcie nominalne zasilania: 230V, 50Hz
Pobór mocy: 3W.
Temperatura pracy: od -10 °C do +40 °C.
Wilgotność względna powietrza: od 30% do 95%.
Rodzaj czujnika: półprzewodnikowy produkcji japońskiej, trwałość 10 lat.

BAĆ-VOL - SKLEP-SERWIS tuż przy Drodze Krajowej 94, obok STRAŻY POŻARNEJ w Świlczy

36-072 Świlcza 154 k.Rzeszowa
tel.600-777-047
e-mail:[użyj poniższego formularza kontaktowego]
www.BacVol.ipr.pl


Godziny otwarcia:

Pon-Pt:-- od 8-17
Sobota:-- od 10-13
(czasami w sobotę wyjeżdżam na montaż do klientów, dlatego przed przyjazdem proszę dzwonić na nr 600-777-047, czy jestem w Świlczy)

Niedziela:-- w KAŻDĄ niedzielę zapraszamy od 7 do 11 na giełdę samochodową w Sokołowie Małopolskim, ul. Tysiąclecia 154, 36-050 Sokołów Małopolski.
>>> UWAGA ! ! ! Nasze stoisko znajduje się przy głównym wjeździe na giełdę, OBOK BIURA GIEŁDY - - jak widać na zamieszczonym zdjęciu.
Giełda znajduje się przy wyjeździe z Sokołowa drogą wojewódzką 875 w kierunku Leżajska.

Zdjęcia
Dane kontaktowe
telefon :
600 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Twój e-mail :
wiadomość :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [102]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij