Cześć kobieto !
Wiosna a właściwie już lato fajna pogoda luźny klimat, jeśli może masz podobnie na krótką wymianę zdań żarty ciekawe emocje które może do czegoś dążą obopólnie? Odezwij się.
Nie szukam związku, może kiedyś a na razie wolę tu i teraz.
Może dokucza Tobie samotność bądź masz taki wybryk chęć aby w necie poznać faceta który może okazać się dla Ciebie a nóż super znajomością na całe lato. Rzeszowianin około 40-stki.








ogłoszenie













