rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 11 097   |   Dodanych dzisiaj: 911

garaż blaszany drewnopodobny profil ...

garaż blaszany drewnopodobny profil ...
Zależy Ci na wysokiej jakości i estetyce wykonania Twojego zamówienia? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu. Od zawsze nasze usługi były nastawione na jakość i precyzję. Ws ...

Praca dodatkowa

CENA:
1

Zobacz
Ogłoszenie # 55159850
Dane podstawowe
kategoria :
Nieruchomości > Sprzedam (A-agencje)
tytuł :
Kawalerka przy ul. Sportowej
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 5 dni do : 2026-05-17
wyświetleń :
18 razy
cena :
290000 PLN
Treść ogłoszenia
Biuro Nieruchomości OMEGA ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 27 m², zlokalizowanej w centrum Rzeszowa, przy ul. Sportowej.

Mieszkanie składa się z jasnego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju.

Lokal jest w stanie do zamieszkania, dzięki czemu nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych i umożliwia szybkie wprowadzenie się.

Nieruchomość sprzedawana jest z wyposażeniem (lodówka, piekarnik, kuchenka indukcyjna, zmywarka).
W mieszkaniu znajduje się również klimatyzacja, zapewniająca komfort użytkowania przez cały rok.

Lokal położony jest na 11. piętrze w budynku z windą, co gwarantuje przyjemny widok na okolicę.

Przy budynku dostępny jest parking publiczny.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne udogodnienia: szkoła, uczelnie, galeria handlowa, sklepy oraz pełna infrastruktura miejska.

Forma własności : spółdzielcze własnościowe

Czynsz : ok. 400 zł
Cena: 290 000 zł

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację
tel: 883 998 441 / 883 998 440

Dane dodatkowe
powierzchnia :
27 m2
cena za m2 :
10 741 zl
piętro :
11 / 11
pokoje :
1
Inne ogłoszenia [24]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij