Ilość ogłoszeń: 13 449   |   Dodanych dzisiaj: 756

Działki budowlane HADYKÓWKA

Witam. Sprzedam działki budowlane w miejscowości Hadykówka ,500m od drogi Kolbuszowa - Tarnobrzeg.Nr.działek 277,279,281,282,287/3,288,289,290/3,308.Cena 45zł za m2. ...

Komfortowe pow. 70,2 ...

CENA:
850000

Zobacz

Pokój 2 -osobowy, Re ...

CENA:
1000

Zobacz
Ogłoszenie # 14336897
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
Dekarz-blacharz, praca na terenie Francji
wyświetleń :
19 razy
cena :
80 PLN
AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Dekarz

Miejsce pracy: Francja/Paryż

OBOWIĄZKI :

- montaż pokryć dachowych (wymiana krokwi , montaż łat , okien dachowych , wyłazów i świetlików).

- pokrywanie dachów materiałami dekarskimi: dachówką , blacho-dachówką , montaż opierzenia dachowego

- umiejętność czytania rysunku technicznego

WYMAGANIA :

- doświadczenie na podobnym stanowisku 5 lata

- umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń brygadzisty

- mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego

OFERUJEMY :

- prace tymczasową na terenie Francji

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 18,50 euro /h brutto

- darmowe zakwaterowanie

- możliwość pobierania zaliczek

- długofalową współpracę

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 788564136, 881411500 lub adres emeil - [użyj poniższego formularza kontaktowego]
telefon :
788 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [2]