Spedytor międzynarodowy

Firma transportowa zatrudnię Spedytora z doświadczeniem ,dla prowadzenia aut dużych 13.6, trasy międzynarodowe , wszystkie pytania proszę o kontakt . Pozdrawiam ...

Duża ustawna kawaler ...

CENA:
314000

Zobacz
Ogłoszenie # 13463354
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
APLIKANT ADWOKACKI / APLIKANT RADCOWSKI RZESZÓW
wyświetleń :
43 razy
cena :
1 PLN
Treść ogłoszenia
APLIKANT ADWOKACKI / APLIKANT RADCOWSKI

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:
sporządzanie pism procesowych,
udział w rozprawach,
analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
rzetelne doradztwo na rzecz Klientów.
wydawanie opinii prawnych,

Wymagania:

rozpoczęta aplikacja radcowska/adwokacka (I, II lub III rok) ,
bardzo dobra organizacja pracy oraz i dokładność w realizacji powierzonych obowiązków,
łatwość nawiązywania relacji,
empatia i zaangażowanie,
asertywność, umiejętność prowadzenia negocjacji,
samodzielność,
umiejętność pracy pod presją czasu,
zdolności analitycznego myślenia.

Oferujemy:

-atrakcyjne warunki zatrudnienia,
-stałą i bezpośrednią współpracę z doświadczonym adwokatami i radcami prawnymi,
-ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-współpracę w młodym zespole,
-możliwość rozwoju zawodowego i jasno określoną ścieżkę kariery

Dokumenty prosimy przesłać na adres: sekretariat@kpmz.pl
Dane kontaktowe
telefon :
178 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu