rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 14 566   |   Dodanych dzisiaj: 1 574

Piękne, nowe 3 pokoje – Proje ...

Piękne, nowe 3 pokoje – Proje ...
WYNAJEM BEZ PROWIZJI! OD WŁAŚCICIELA Nowoczesne mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 60 m2 wykończone w WYSOKIM STANDARDZIE. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze nowego bloku z wi ...

Kelner / kelnerka

CENA:
1


Zobacz

Dom w cenie mieszkan ...

CENA:
499000


Zobacz

Kupię działkę pole r ...

CENA:
1999999


Zobacz
Praca > Sprzedaż bezpośrednia [ 2 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
cena: 10000000 zł
❗️Jesteś młodą, otwartą, komunikatywną, pracowitą osobą nie bojącą się wyzwań, która chce zarabiać naprawdę DUŻE pieniądze? MAMY COŚ DLA CIEBIE 💸 Poszukujemy do naszego zespołu Doradców ds. nieruchomości.💸 💸SPOKOJNIE NIE OCZEKUJEMY DOŚWIADCZENIA 🖊Czym zajmuje się Doradca ds. nieruchomości? ✅Pozyskuje nowe oferty ✅Prezentuje nieruchomości ✅Obsługuje transakcje sprzedaży/wynajmu nieruchomości ✅Dba o aktualizację wewnętrznej bazy danych Realizuje cele sprzedażowe Jeżeli: 💼Łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne 👠Posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy własnej 🎯Jesteś kreatywny i nie boisz się wyzwań… 🏎Posiadasz prawo jazdy 💸Doświadczenie w handlu, sprzedaży bezpośredniej B2B i B2C będzie dodatkowym atutem. wyślij do nas swoją aplikację. [użyj poniższego formularza kontaktowego] [użyj formularza kontaktowego] 📌PROSIMY WYSYŁANIE APLIKACJI WRAZ Z ZDJĘCIEM 🎩Nie wymagamy doświadczenia. W pracy możesz liczyć na wsparcie udzielone przez doświadczonych pośredników.

Dodane : 2023-03-21 02:30 + czytaj więcej

Szukasz pracy, ale w nieregularnych godzinach? Wolisz dłużej pospać i w pracy zjawić się po południu? U nas to możliwe. Chcesz mieć wolne wieczory i popracujesz do 15:00, 16:00? U nas to możliwe. A może na pracę masz tylko czas np. w czwartek, piątek i sobotę? Nie ma sprawy. Nie wierzysz? Sprawdź! Zatrudnimy sprzedawców na stoisko kosmetyczne w galerii Rzeszów. Na czym będzie polegać Twoja praca? Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy, przyjmowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych oraz tworzenie przyjaznej atmosfery miejsca pracy. Co oferujemy? • elastyczny grafik (co widać gołym okiem:)) • szkolenia i wdrożenie do pracy • umowę zlecenie Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.:) CV prosimy przesyłać na adres: [użyj formularza kontaktowego] Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Więcej informacji nt. RODO można uzyskać w siedzibie firmy.

Dodane : 2023-03-16 14:30 + czytaj więcej

Strona 1 z 1
Strona : 1/
zamknij
Zamknij