Na sprzedaż piękny motocykl kupiony od pierwszego właściciela, z niewielkim przebiegiem. Motocykl zadbany, garażowany i regularnie serwisowany. Stan techniczny oraz wizualny bardzo dobry â wszystko działa bez zarzutu. Maszyna prezentuje się świetnie i daje dużo przyjemności z jazdy. Idealna propozycja dla osób szukających pewnego, dobrze utrzymanego motocykla bez wkładu finansowego. Kupiony bezpośrednio o d właściciela nie jest to złom z aukcji Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu i oględzin.