rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 23 174   |   Dodanych dzisiaj: 17

NOWOCZESNY Wysoki Standard – ...

NOWOCZESNY Wysoki Standard –  ...
PRAWIE NOWE, zamieszkałe 3 miesiące. 36m – Salon połączony z kuchnią ,sypialnia łazienka i przedpokój. Z salonu wyjście na duży balkon z pięknym widokiem na Rzeszów. Pełne w ...

NOWOCZESNY Wysoki St ...

CENA:
1650


Zobacz

Kawalerka z antresol ...

CENA:
1300


Zobacz
Praca > Zatrudnię [ 1269 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
cena: 2250 zł
Firma handlowa branży spożywczej zatrudni osobę do prowadzenia degustacji produktów na terenie działalności spółki. Oferujemy: - umowę o pracę na pełny etat, - płacę podstawową + premię, - możliwość negocjacji wysokości wynagrodzenia, - możliwość zatrudnienia osoby na działalności gospodarczej. Wymagania: -książeczka sanepidowska, - prawo jazdy kat. B ( mile widziany własny samochód), Szukamy osoby energicznej, otwartej i komunikatywnej. CV należy wysyłać poprzez formularz ogłoszeniowy z dopiskiem ”hostessa” Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10.05.2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). ………………... (podpis kandydata do pracy) Jeżeli CV zawiera zdjęcie prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wizerunkowych do budowania pozytywnego wizerunku Administratora w przestrzeni publicznej i mediach”. (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.) ………………... (podpis kandydata do pracy) Jeżeli chce Pani/Pan, aby

Dodane : 2019-04-25 20:48 + czytaj więcej

cena: 0 zł
Restauracja CHILITA w Rzeszowie poszukuje osoby chętne do pracy na zmywaku. Cv wraz z numerem telefonu prosimy przesyłać na email C[użyj formularza kontaktowego]

Dodane : 2019-04-25 13:20 + czytaj więcej

Zatrudnię Montera Rusztowań , Montera Konstrukcji Stalowych , Pomocnika. Umowa o pracę . Wynagrodzenie od 18 do 20 zł za godzinę na rękę. Ze względu na codzienne dojazdy na budowę mile widziane osoby z okolic Sokołów Małopolski,Kamień,Jeżowe. Więcej informacji pod tel. 696432690

Dodane : 2019-04-25 10:10 + czytaj więcej

LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. z Rogoźnicy k.Rzeszowa producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED zatrudni na UMOWE O PRACĘ osobę NTELIGENTNĄ i KREATYWNĄ oraz wykształceniem elektrycznym , elektronicznym w DZIALE PRODUKCJI PRZEMYSŁOWEGO I ULICZNEGO OŚWIETLENIA LED. Praca polegać będzie na przygotowywaniu produkcji, montażu oraz kontroli jakości lamp LED dla klientów biznesowych oraz publicznych zgodnie z uzgodnioną specyfikacją produktową oraz czynnościami logistycznymi. Proponujemy pracę w młodym dynamicznym zespole, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnej firmie z miłą atmosferą, oraz możliwość szybkiego awansu. Jesteśmy najlepszy miejscem pracy dla ludzi młodych, inteligentnych, ambitnych, bez doświadczenia ale z ogromną wolą rozwoju i awansu. Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Dodane : 2019-04-24 10:05 + czytaj więcej

Sprzedawca/Doradca Klienta w sklepie ze zdrową żywnością Miejsce pracy: Rzeszów Galeria Handlowa Nowy Świat cały etat Opis stanowiska: Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za profesjonalną i przyjazną obsługę Klientów oraz ekspozycję towarów zgodną ze standardami firmy. Wymagania: -doświadczenie w handlu w branży spożywczej -znajomość technik sprzedażowych -komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów -wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole -ważna książeczka sanepidowska będzie dodatkowym atutem Oferujemy: -interesującą pracę z ciekawym asortymentem produktów ekologicznych -pracę zmianową w godzinach otwarcia Galerii Handlowej Oferty w formie elektronicznej z dopiskiem: "Secret Garden - Rzeszów" (C.V. ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres mailowy: [użyj formularza kontaktowego] Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Przesłanych aplikacji firma nie zwraca. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz.U. UE L 119/1).

Dodane : 2019-04-23 14:45 + czytaj więcej

LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. z Rogoźnicy k.Rzeszowa producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED zatrudni na UMOWE O PRACĘ osobę NTELIGENTNĄ i KREATYWNĄ oraz wykształceniem elektrycznym , elektronicznym w DZIALE PRODUKCJI PRZEMYSŁOWEGO I ULICZNEGO OŚWIETLENIA LED. Praca polegać będzie na przygotowywaniu produkcji, montażu oraz kontroli jakości lamp LED dla klientów biznesowych oraz publicznych zgodnie z uzgodnioną specyfikacją produktową oraz czynnościami logistycznymi. Proponujemy pracę w młodym dynamicznym zespole, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnej firmie z miłą atmosferą, oraz możliwość szybkiego awansu. Jesteśmy najlepszy miejscem pracy dla ludzi młodych, inteligentnych, ambitnych, bez doświadczenia ale z ogromną wolą rozwoju i awansu. Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Dodane : 2019-04-23 13:40 + czytaj więcej

Kto: RDZA Stanowisko: KUCHARZ / PIZZER Jeśli: 👉 potrafisz przygotować smaczny obiad, 👉 odróżniasz cukier (nawet drobny) od soli, 👉 jesteś dyspozycyjny/a również w weekendy, 👉 posiadasz chęci do pracy i nauki, SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE! (doświadczenie w gastronomii będzie dodatkowym atutem, jednak powyższe punkty są najważniejsze 😎) Oferujemy: 👉 atrakcyjne wynagrodzenie (2000-3000 zł na rękę), 👉 zniżki pracownicze, 👉 elastyczny grafik, 👉 premie i napiwki, 👉 prace w młodym i zgranym zespole, 👉 możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu gastronomii, 👉 najlepszą atmosferę! Kontakt: CV prosimy przesyłać na adres mailowy: [użyj formularza kontaktowego], lub składać osobiście w naszym lokalu. Odezwiemy się do wybranych osób :) RDZA Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Dodane : 2019-04-23 11:50 + czytaj więcej

Firma Linoskoczek Paulina Bedrejczuk zatrudni studentów studiów dziennych i zaocznych do pracy przy obsłudze klienta w parku linowym w Rzeszowie. Elastyczne godziny pracy-możliwość ułożenia grafiku do zajęć. Zakres obowiązków: -obsługa kasy fiskalnej, -obsługa klientów -szkolenie klientów -nadzór nad klientami przebywającymi na terenie parku -nadzór nad powierzonym sprzętem -obsługa wycieczek szkolnych i grup zorganizowanych Wymagania: -dobry wzrok -osoby bez lęku wysokości Od kandydatów oczekujemy: -zaangażowania -dyspozycyjności -miłego usposobienia -wysokiej kultury osobistej Oferujemy: Szkolenie do pracy- Technik Obsługi Parku Linowego Wynagrodzenie 14,70-15,50 brutto Dane kontaktowe: 790779205 Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny bądź wysłanie swojej aplikacji na adres mailowy z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Linoskoczek Paulina Bedrejczuk w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

Dodane : 2019-04-23 11:20 + czytaj więcej

cena: 3000 zł
Restauracja Rodzinka w Sędziszowie Młp zatrudni kucharza, najważniejsze to chęci do pracy i umiejętności kulinarne, doświadczenie mile widziane ale nie wymagane, praca w systemie równoważnym (średnio co drugi dzień), na okres próbny umowa zlecenie na miesiąc, kontynuacja z umową o pracę. Dobry dojazd z Rzeszowa.

Dodane : 2019-04-23 10:25 + czytaj więcej

cena: 3200 zł
Biuro Rachunkowe ASSET zatrudni pracownika na stanowisko: Księgowy Wymagania: wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne, znajomość programu CDN OPTiMA, Płatnik, znajomość ustawy o rachunkowości, przepisy prawa pracy, prawo podatkowe, podatek VAT. doświadczenie: minimum 2 lata na stanowisku samodzielny księgowy, preferowane doświadczenie pracy w biurze rachunkowym. zakres obowiązków: prowadzenie rachunkowości, spraw kadrowo-płacowych podmiotów gospodarczych. Bieżące księgowanie dostarczonych dokumentów oraz naliczanie zaliczek na podatek. Sporządzanie zeznań rocznych oraz sprawozdań finansowych. dokumenty aplikacyjne: adres email [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : 2019-04-23 10:15 + czytaj więcej

cena: 3500 zł
Zatrudnię kierowców kat C. Praca od poniedziałku do piątku, rejon Podkarpacie. Rozpoczęcie pracy Rogoźnica. CV prosimy wysyłać na adres mail.

Dodane : 2019-04-23 08:20 + czytaj więcej

Operator minikoparki (1,5t) Od kandydatów oczekujemy: prawo jazdy kat. B, odpowiednie uprawnienia, mile widziane doświadczenie, dyspozycyjność, zaangażowanie, uczciwość. Oferujemy: praca na miejscu zarobki 20zł/h netto Zapraszam do współpracy. Proszę o kontakt telefoniczny: 660 135 245.

Dodane : 2019-04-20 21:30 + czytaj więcej

Firma z branży elektrycznej pilnie zatrudni elektroinstalatorów. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt pod numerem 17 85 20 617.

Dodane : 2019-04-20 08:48 + czytaj więcej

Sklepy FRAC w Rzeszowie na ul.Lwowskiej 6, na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14, na ul. Bohaterów 5 zatrudnią pracowników na stanowisko kasjer-sprzedawca. Oferujemy: *umowę o pracę na pełny etat, *płacę podstawową 2700 zł brutto + premię uznaniową, *bony towarowe, *dopłaty do karnetów sportowych. Zakres obowiązków: *obsługa klientów, *wykładanie towarów, *obsługa kasy fiskalnej, *prace porządkowe. Wymagania: * książeczka sanepidowska * chęci do pracy, CV proszę przesłać na adres e-mail: @ Możliwy też kontakt przez formularz zgłoszeniowy. UWAGA!!! KANDYDACIE UWAŻNIE PRZECZYTAJ PONIŻSZE INFORMACJE: Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10.05.2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). ............................ (podpis kandydata do pracy) Jeżeli CV zawiera zdjęcie prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wizerunkowych do budowania pozytywnego wizerunku Administratora w przestrzeni publicznej i mediach”. (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.) .......................... (podpis kandydata do pracy) Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV

Dodane : 2019-04-20 08:48 + czytaj więcej

Firma z branży elektrycznej przyjmie do przyuczenia osoby w zawodzie elektromontera.

Dodane : 2019-04-20 08:47 + czytaj więcej

Strona 1 z 85
1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12/ następna »
zamknij
Zamknij