Ilość ogłoszeń: 13 500   |   Dodanych dzisiaj: 742

Sprzedam Dziąłkę Rudna Mała

Okazja-dobra inwestycja Sprzedam Działkę składającą się z trzech działek o powierzchni 10.36 ara,10.56 ara.10.89 ara stanowiących jeden obszar 31.81 ara. Klasa gruntów IV-LZR-grunt ...

Instalator pomp ciep ...

CENA:
4500

Zobacz

Komples produkcyjno- ...

CENA:
2100000

Zobacz
Ogłoszenie # 14371033
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
Uprawa i pielęgnacja sadzonek- praca w Holandii
wyświetleń :
12 razy
cena :
1 PLN
Treść ogłoszenia
Szukasz pracy w Holandii? Zadzwoń!
Wolne stanowiska tylko dla kobiet

Zakres obowiązków
- sadzenie i cięcie młodych sadzonek na hali i w szklarni
- przesadzanie sadzonek
- odchwaszczanie w szklarni (rzadziej odchwaszczanie na zewnątrz)
- przygotowanie zamówień

Wymagania:
- zaangażowanie i motywacja do pracy na dłuższy okres czasu
- dobra kondycja fizyczna

Pracodawca oferuje:
- atrakcyjna stawka godzinowa
- zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
- umowa na warunkach holenderskich,
- ubezpieczenie,
- dodatki wakacyjne i urlopowe
- opiekę koordynatora

Klaver pomoże Ci w :
- odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę
- zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Dominika +48 570 901 033
Wiktoria + 48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414
Daria +48 577 901 944

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 – Częstochowa
Zawsze aktualne oferty pracy www.klaverteam.com
Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Zdjęcia
Inne ogłoszenia [126]