rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 13 768   |   Dodanych dzisiaj: 0

Mercedes-Benz Klasa C 180 9G-TRONIC ...

Auto zakupione w lipcu 2020 w salonie Mercedesa w Rzeszowie (Sobiesław Zasada Automotive). Od początku ten sam właściciel. Z uwagi na czas covidowy, auto nie było mocno eksploatowa ...
Ogłoszenie # 14350921
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
Lakiernik - NIEMCY- DARMOWE zakwaterowanie
data dodania :
2024-04-19 17:40 - ważne jeszcze 16 dni do : 2024-05-19
wyświetleń :
15 razy
cena :
0 PLN
Treść ogłoszenia
Lakiernik - praca w Niemczech- DARMOWE zakwaterowanie!!
Jesteś doświadczonym lakiernikiem i chciałbyś pracować za granicą?
Zadzwoń! Mamy wiele ciekawe oferty!
Wymagania:
• wyuczony zawód oraz doświadczenie w zawodzie

Opis stanowiska:
Będziesz pracował jako lakiernik w systemie 2 zmianowym w firma produkującej naczepy do aut ciężarowych, wywrotki, kontenery do aut.

Oferujemy:
• zatrudnienie na warunkach niemieckich
• umowę na dłuższy okres czasu
• atrakcyjne wynagrodzenie
• DARMOWE zakwaterowanie
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!
Kamila +48570901414
Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450, Częstochowa
Zapraszamy do aplikowania!

Zdjęcia
Dane kontaktowe
telefon :
+48 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [83]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij